Yılbaşında Hava Nasıl Olacak

Yılbaşında Hava Nasıl Olacak
31 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.930 kez okundu.

Havanın yeni yılda nasıl olacağını merak ediyorsunuz, Salı günü gecesi yeni yıla girerken havanın sıcak olmasını istemeniz normal, zaten belli başlı bölgelerde mevsim sıcaklığının daha üzerinde seyreden hava, geçen yıl yılbaşında kar’lı olarak geçerken, bu sene yılbaşında kar yağacakmı ve benzeri sorularınızı ayrıntılı bir şekilde açıklıyoruz.

Yılbaşında havalar soğuyacak mı, kar yağışı bekleniyormu, uzmanlar tarafından yapılan yorumlar ve son günlerin hava durumları sayfamızda yer almaktadır.

Yılbaşında Hava Nasıl Olacak

yilbasinda-hava-durumu-492x250

2014 senesinin ilk gününde ise ülke genelinde yağmur beklenmiyor. Ülkenin bütün bölgelerinin parçalı az bulutlu bir havaya sahip olması, hava sıcaklığının ise kış normallerinde olacağı düşünülüyor. Bu akşam ve yarın da Türkiye’nin güney bölgelerinde gözlenecek olan yoğun sağanak ve gök gürültülü yağmurların, sert rüzgar ve kısa sürecek fırtına ile beraber süreceği tahmin ediliyor.

Büyük şehirlerimizde hava durumu şöyle olacak;

Ankara: Parçalı yer yer çok bulutlu, akşamın ilerleyen saatlerinden itibaren karla karışık yağmur ve yükseklerinin kar yağışlı 8 derece olacak.

İstanbul: Parçalı bulutlu 14 derece.

İzmir: Parçalı ve çok bulutlu, kıyıda ve akşamın ilerleyen saatlerinde şehir geneli yer yer sağanak yağışlı 14 derece.

Adana: Az bulutlu ve açık, yer yer parçalı ve çok bulutlu, akşam saatlerinden sonra yağmur ve sağanak yağışlı 20 derece.

Yılbaşında Hava Nasıl Olacak Konusuna 1 Yorum Yapıldı

Sayfa başına git