WordPress Otomatik Güncelleme Sorunu Çözümü

WordPress Otomatik Güncelleme Sorunu Çözümü
21 Ocak 2013 tarihinde eklendi, 1.858 kez okundu.

güncelleme

WordPress sistemi kolay kullanımı ve google arama motoruna duyarlı olması ile birçok kişinin tercih ettiği admin panelli yönetim imkanı sunan açık kaynak tema seçeneği sunan bir sistemdir.Bilindiği gibi wordpress sürüm ve eklentilerde sık sık güncellemeler gerçekleştirmektedir.Geçenlerde 3.5 sürümüne yükseltmeye çalıştığım wordpress sitemde durmadan kurulum hatası alıyordum. İnternetten araştırdım bazı eklentiler mevcut ama o eklentileri kurduktan sonrada istediğim sonuça varamadım ve sizler için o eklentiyi aşağıda yayınlama gereği duydum.

Eklenti : fix-plugin-update.zip  indirdikten sonra eklenti panelinden aktif edip deneyebilirsiniz.

Yukarıda bulunan eklentiyi kurduktan sonrada sorunum devam etti. Bazı arkadaşlar tecrübelerine dayanarak bazı eklentilerinde güncellemeye neden olduklarını yazmışlar, eğer sitenizde GZippy eklentisi aktif iken güncelleme yapıyorsanız sorun verecektir,pasif yaptıktan sonra tekrar deneyebilirsiniz.

Fakat sorununun ondan da kaynaklanmadığını asıl sorununun hosting alanının yetmediğinden güncelleme olmadığını anladım ve alanımı yükselttikten sonra istediğim sonuçu elde edebildim. Bu nedenle öncelik üsteki eklentiyi kullandığınız taktirde halen bir düzelme yoksa dediğim gibi alan boyutunuzu kontrol ediniz.

WordPress Otomatik Güncelleme Sorunu Çözümü Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Muammer can dedi ki:

    Uzun zamandır cevabını aradığım bu konuyu en iyi şekilde ele almışsınız güzel paylaşımınız için şimdiden teşekkürler. Umarım benim gibi bir başkasınında işine yarar


Sayfa başına git