WhatsApp nedir

WhatsApp nedir
27 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.064 kez okundu.

WhatsApp dünyanın şu anda her yerinde kullanılan ve her geçen gün kullanımı artan popüler bir mesajlaşma programıdır. Teknolojinin gelişmesi ile WhatsApp da aynı şekilde yayılmaya devam etmektedir. Kısa mesaj, sesli mesaj, fotoğraf gönderimi, video gönderimi, ses gönderimi gibi birçok konuda seçenekleri kullanıcılarına  sunan WhatsApp WiFi ve mobil internet bağlantısının olduğu her yerde kullanabileceğiniz bir programdır.

2686_whatsapp

WhatsApp için bir ek ödemeye gerek yoktur. Kurulumu ve mesajlaşması tamamen ücretsiz ve oldukça rahat bir servistir. Ücretsiz ve rahat olan bu uygulamayı bütün işletim sistemlerinde bulabilrisiniz. Sade iç yüzü ve kolay kullanımı WhatsApp’ı diğer uygulamalardan daha iyi bir konuma getirmiştir. Yaptığı güncellemeler ile her geçen gün daha çok gelişen bu uygulama, mobil internetin daha yaygınlaşması ile birlikte SMS’in önüne geçeceği belirtilmektedir.

WhatsApp kurulumu da  oldukça kolaydır. İşletim sisteminize göre uygulama marketine girdiğiniz deWhatsApp uygulamasını indirip rahat bir şekilde kurabilirmeniz mümkündür. Online mesajlaşmada fotoğraf ve ses yollama gibi ek özellikler istiyorsanız ve kolay kullanım arıyorsanız WhatsAppuygulamasını mutlaka ama mutlaka kullanmanızı tavsiye ederiz. Bugün tüm dünya bu uygulamayı işletiyor.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git