Tv8 Survivor 5 Nisan 2016 Kim Elendi ?

Tv8 Survivor 5 Nisan 2016 Kim Elendi ?
6 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 790 kez okundu.

Tv8 ekranlarında en çok izlenen yarışma programları arasında yer alan “Survivor” yarışmasında 3 nisan ünlüler ve gönüllüler arasında oynanan oyunu gönüllüler kazandı. 3 Nisan gerçekleşen Sms oylaması sonuçlar dün yayınlandı. Sms halk oylaması sonuçları acunn.com sitesinden 5 Nisan salı günü yayınlandı.

Survivor Dokunulmazlık Kazanan İsim : NAGİHAN
Survivor Sms Birincisi : AVATAR ATAKAN
Survivor Elemeye Kalan İsimler : Yunus GÜNÇE , Yattara, Yılmaz Morgül

5 Nisan 2016 Salı akşamı Sms Birincisi Atakan tarafından ismi söylenen Yılmaz Morgül Survivor adasından elenen kişi oldu.
yilmaz_8965

Eleme konseyinde kendi ismini söyleyen Atakan hakkında oldukça sert sözler sarf eden Morgül ; “Bu adamın nokta atışı yapamadığı tek insan Yılmaz Morgül oldu. Krallığını ilan etti ve alamadığı tek insan Yılmaz Morgül oldu. Önce bana insan olarak gelmeliydin. Çünkü ben insan olarak yaklaştım. Sana her türlü desteği verdiğimi söyledim. Ben sanatçı hassasiyeti yaşayan bir insanım. Bu kötülüklere daha fazla dayanamayacağımın altını çizdim son bir kaç haftadır. Benim hayatımda böyle kötü insanlar yok. Böyle kötü bir insan yok. Hep iyilikler için hayatını adamış birisiyim. Ama arkadaşlarıma yapılan davranışları hakaretleri senaryoları kabul edemiyorum. Dün gece öyle şeyler duydum ki bu arkadaşın yakın arkadaşlarına yapmadığı planladığı. Ben çok üzüldüm bunlara çok etkilendi. Diğer arkadaşlarımın hepsini çok seviyorum. Ama hepsine hükmetmeye çalışan bu Allah kulunu da Allah’a havale ediyorum.” şeklinde açıklama yaptı.

Survivor 7.hafta Ünlüler SMS Sonuçları 5 Nisan 2016

1- ATAKAN
2- EZGİ
3- YATTARA
4- YUNUS
5- MEHMET
6- TUĞBA
7- YILMAZ MORGÜL

acunn sms sonuclari tikla, acunn survivor sms sonuclari 5 nisan, acunn com, sms sonuclari siralama ünlüler 5 nisan, 5 nisan survivor sms sonuclari, survivor sms birincisi kim oldu, acun survvor, acuns sms sonuçları, sörvayvır sms sonucu, acun sms video

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git