Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası
20 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.575 kez okundu.

2016 yılında Türk Telekom Logosu başta olmak üzere dev operatörler arasında yer alan Avea’yı da bünyesine katarak Türkiye’nin en büyük telekominikasyon kurumu olması ile birlikte yeni konuşma ve internet paketleri ile birçok kişinin ilgisini çekmeyi başardı. Avea kullananların daha önceleri telefonlarında yazan avea yerine Türk Telekom ibaresininde yazması bu durumunun her alanda hızlı bir şekilde hissedildiğini gösteriyor.

İnternet konusunda Fiber ve Hiper alt yapısı ile en hızlı internet sağlayıcıları arasında yer alan Türk Telekom telefon internetleri konusunda ne gibi fırsatlar sunacak doğrusu bende merak ediyor.

turk-telekom-kampanya

İlk olarak faturalı veya faturasız avea müşterilerine haftanın 2 günü boyunca sınırsız bir şekilde telefondan internete girme kampanyasının sadece bu yıl sonuna kadar olduğu biliniyor. Kısıtlama olmadan Şirket ve esnaflarında bu kampanyadan Türk Telekom şubelerine giderek NETLİMİTSİZ paketinden ücretsiz bir şekilde yararlanabileceklerini belirtiyor.

Böylelikle türk telekom aboneleri bu yıl haftanın iki günü kota sıkıntısı olmadan, hızlı bir şekilde internetin keyfini sürebilecekler.

Türk Telekom’da haftanın 2 günü internet hediye!

ÜCRETSİZ TÜRK TELEKOM İNTERNET NASIL YAPILIR ?

turk-telekom

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Oktay dedi ki:

    güzel bi kampanya umarım bu tür kampanyaları sıkca görürüz


Sayfa başına git