Teamviewer İle Uzak Masaüstü Bağlantısı nasıl kurulur

Teamviewer İle Uzak Masaüstü Bağlantısı nasıl kurulur
6 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.726 kez okundu.

Teknolojinin sürekli gelişmesi ile beraber, nerede olursanız, olun uzakmasaüstü programları arasında yer alan Teamviewer programı ile karşınızdaki kişinin bilgisayarına nasıl bağlanacağınız hakkında sayfamızda bilgilendirme yapılmıştır. Bu programın en büyük özelliği ise daha önceden program yüklemeyi unuttuğunuz veya bilgisayarın farklı sorunlar vermesi nedeniyle bakmanız gerekse de uzak masaüstü programı ile yorulmadan bu işlemleri gerçekleştirmenize imkan sunan Teamviewer programının kullanımı hakkında ayrıntılar aşağıda yer almaktadır.

Teamviewer Uzak Masaüstü Programı Nasıl Kullanılır ?

  • Öncelikle Teamviewer İndir Linkinden programı iki bilgisayarada kuruyoruz. Kurulum bittikten sonra aşağıda yer alan resimdeki gibi bir alan geliyor.

teamwiver

ID ve Şifre kısmında yazan bilgileri karşı tarafa verdikten sonra kişi Sağ kısımda yer alan ID yerine karşı tarafında ID’sini girdikten sonra sizden şifre girmenizi isteyecek ve şifre işleminden sonra karşıdaki kişinin bilgisayarını kendi bilgisayarınız gibi yönetebilirsiniz.

teamwiver-baglanma

Teamviewer uzak bağlantı nasıl yapılır, Teamviewer 7 indirme adresi,Teamviewer 8 kurulumu ve detayları,Teamviewer programı ile karşıdaki kişinin bilgisayarına ulaşma.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git