Survivor Seda Tetik Kimdir ?

Survivor Seda Tetik Kimdir ?
11 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.775 kez okundu.

Acun Ilıca’nın kanalı Tv8 ekranlarında tüm hızıyla devam eden “SURVİVOR” 2016 yılında yeni yarışmacıları ile ekran başına kitlemeye devam edecek. Ünlüler kadrosunda yer alacak isimleren biri olan Seda Tetik, bu dönemin en iddaalı isimleri arasında bulunuyor.2016 yılında 11. sezon ile ekranlara gelecek olan Survivor’de oyun formatında bir değişiklik yapılarak, ödül oyununu kazanan takımın yeni bir yarışmacı seçmeye hak kazanması bakalım bu sezon hangi isimlerin yarışmaya katılacağını merak ettirmeye başladı.

Ödül oyununu kazanan takım yeni bir yarışmacı seçmeye hak kazanırken, Yeni yarışmacılardan ; Ispartalı Mehmet,Alper Deniz,Yağmur özdemir ve Seda Tetik yarışmaya dahil olabilmek için Sms oylamasına çıktı ve Sms oylaması sonrası Seda Tetik yarışmanın yeni ismi olmayı başardı. Güzelliği ve fiziki özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken Seda Tetik hakkında merak edilen ayrıntıları sayfamızda bulabilirsiniz.
seda-tetik

1990 yılında Ankara’da dünyaya gelen Seda 26 yaşındadır. Spor hayatına erken yaşlarda başlayan yarışmacının 19 yıllık judo geçmişi bulunmaktadır. Son zamanlarda Bebek yüzme eğitim merkezinde çalışmaya başlayan seda tetik “Fear Factor” ve “Ben Bilmem Eşim Bilir” yarışmalarına katılmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git