Sima Şerafettinova kimdir (İşte Benim Stilim)

Sima Şerafettinova kimdir (İşte Benim Stilim)
17 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.845 kez okundu.

“Bu tarz Benim” adıyla show tv ekranlarında başlayan ve ilerleyen aylarda Tv8 ekranlarına transfer olarak adını “İşte Benim Stilim” olarak değiştiren yarışma birbirinden renkli kızların en iyi tarzı yakalayarak jüri üyesinden en yüksek puanı alarak büyük ödülü kazanmayı hedeflemektedir. Yarışmanın 3. sezon yarışmacılarından olan Gülşah, hareketleri ve sözleri ile dikkat çeken Sima Şerafettinovaya yüklendi. Azerbaycanlı olan güzel yarışmacının Azerbaycan’da yapılan “Best of model”de nasıl birinci olduğu merak ediliyordu. Jüri üyelerinden kemal doğulu’da bu konuda kesin bir şekilde “torpil” olabileceğini ima etti.

Sima Şerafettinova gerçek adını kullanmadığını, bu konuda insanların gerçek adı olan Simuzar ismi yerine bu ismi kullandığını söylemesi, güvenliksiz durumunu ortaya çıkardı. Azerbaycanlı güzel yarışmacı Sima Şerafettinova babasının holding sahibi olduğunu söylemesine rağmen, diğer yarışmacıların instagram hesabında paylaştıkları resimler hiçte bunu kanıtlamıyor gibi şekilde yorumladı. Ailesinin izni ile yarışmaya katılan Sima, 17 yaşında ve diğer yarışmacılar tarafından ‘Çakma barbi’ lakabı takılmış en olay yaratan isimlerden.

6 dil bildiğini öne süren Sima Azerice , Türkçe , Rusça ve İngilizce ‘yi ana dili gibi konuştuğunu Ukraynaca ve İspanyolca’da çok az konuşabildiğini söyledi.

Sima Şerafettinova kimdir ?

Azerbaycan doğumlu olan yarışmacı 1.62 boyunda, 17 yaşındadır. 13 yaşında ailesinden gizli bir şekilde fotomodellik yapmaya başlayan, yarışmacı “İşte Benim Stilim” ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Türkiye’de özel bir üniversitede Bilgisayar mühendisliği eğitimi alan Sima, yaşamını istanbul’da sürdürmektedir. Tek çocuk olan Sima ailesinin durumundan dolayı çok şımarık olarak yorumlanıyor.

Sima Şerafettinova instagram Hesabı : https://instagram.com/sima.serafettinova/

Sima Şerafettinova Resimleri

sima-şerafettinova.20150515141034 sima-şerafettinova-instagram.20150515141045 sima-şerafettinova-işte-benim-stilim.20150515141234 sima-şerafettinova-nur-yerlitaş

Sima Şerafettinova yaşı,boyu ve gerçek adı hakkında ayrıntılı bilgiler yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git