Şefkat Tepe 141. Bölüm 1 Mart Neden Yayınlanmadı

Şefkat Tepe 141. Bölüm 1 Mart Neden Yayınlanmadı
3 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.483 kez okundu.

Hef hafta cumartesi günü Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan Pkk ve Askerlerin onlarla mücadelesini konu edinen Şefkat tepe dizisinin 1 Mart 2014 tarihinde oynayacak olması beklenen 141.Bölüm’ün neden yayınlanmadığı merak eden izleyiciler, şefkat tepe dizisinin bitip bitmediğini sormaları üzerine çeşitli araştırmalar sonrası bilgilendirme yapmaya karar verdik.

sefkattepe

Reyting rekorları kıran Şefkat Tepe dizisinin, Konya Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğünün çekim iznini iptal etmesi üzerine bu hafta çekimlerin yapılmaması ile şefkat tepe yayınlanamamıştır. Neden iptal edildiği konusunda ise Kültür ve Tabiat Varlıklarını Koruma kapsamında olan alanlarda yapılacak çekimlerde öncelik müze müdürüne bilgi verilmesi gerektiği ve Hz. Muhammed (SAV)’e ilişkin görüntülerin yazılı ve görsel basında tepkilere neden olması olarak belirtildi.

Farklı yer ve mekanlarda dizi çekimleri devam etmektedir. İdare Mahkemesi tarafından da ‘yürütmenin durdurulması’ kararının alınmıştır. Haftaya Şefkat Tepeyi izleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git