Savcı Zekeriya Öz’ün Tatil Masraflarını Ali Ağaoğlu karşıladı

Savcı Zekeriya Öz’ün Tatil Masraflarını Ali Ağaoğlu karşıladı
6 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.029 kez okundu.

Son zamanlarsa gündemin önde çıkan isimleri arasında Savcı Zekeriya ÖZ hakkında, sabah gazetesinde yapılan habere göre 5 yıldızlı krallar gibi tatil yapan Öz’ün tüm masraflarının Ağaoğlu tarafından karşılandığı belgeler ile ortaya çıktı. Tatil masraflarının kendisinin ödediği yönünde devam olarak belirten savcı, belgeler sonrası bir açıklama yapmadı.

belge-2_18

belge-2_18

Ali Ağaoğlunun açıklaması

“Bugün bazı gazetelerimizde yer alan İstanbul Başsavcı Vekili Zekeriya Öz’ün Dubai seyahati konusundaki haberlere ilişkin olarak kamuoyunu bilgilendirme gereği doğmuştur.

Söz konusu ağırlama 15 yıldır bölgede yerleşik bulunan ve son 2 yıldır Körfez Bölgesindeki faaliyetlerimizi yürüten temsilciliğimiz tarafından gerçekleştirilmiştir. Dubai’de bulunan bu temsilciliğimiz yalnız grubumuz şirketlerine değil, tüm iş dünyamızın hizmetine sunduğumuz, ülkemize büyük katma değer kazandıran ve oldukça önemli ekonomik işbirliklerinin geliştirilmesine zemin hazırlayan bir temsilciliktir.

Dubai temsilciliğimizin, Sayın Savcı ile çok öncelere dayanan tanışıkları çerçevesindeki bu ağırlama temsilcimizin inisiyatifiyle gerçekleşmiş olup bilgimiz dahilindedir.

Kamuoyunun bilgilerine sunarız.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git