Samsung Galaxy S5’in ilk Sorunu

Samsung Galaxy S5’in ilk Sorunu
15 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.879 kez okundu.

Dünya’nın Devleri arasında yer alan Samsung Barselona fuarında yaptığı konuşma sonrası Galaxy 5’in çıkış tarihi ve özellikleri hakkında biraz detaylar vermesine rağmen, Samsung severler Galaxy 5 almadan önce çıkabilecek sorunları merak etmektedirler.

Samsung’un S5 konusunda erken davranması ve çalışmış oldukları Trackpads isimli firmanın Nisan ayına kadar istenilen sayıda telefon sensörlerini yetiştiremeyeceğini söylemeleri üzerine samsung büyük bir sıkıntının içerisine girdi.Diğer alernatif firmalar ile de çalışan samsung Crucialtec firmasının dışında da 3.bir firma ilede sensör konusunda çalışabileceklerini söyledir.

s5

Utanç Verici!

Tüm ülkelerde aynı anda satışa çıkması beklenen Samsung Galaxy S5’in stoklarının yeterli olmadığı taktirde, satış tarihini değiştirmeleri gibi bir durum söz konusu.

Ayrıca parmak okuyucuların her ele uyumlu olmadığı konusunda detaylarda gündemim diğer teknoloji haberleri arasında yer alıyot. Telefonun çıkmasından sonra ne gibi sorunların olduğunu ayrıntılı bir şekilde sizlere aktaracağız. Şuan için  parmak okuyucusu hariç gündemde olan başka sorun görünmüyor.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git