Samsung Galaxy S3 Şarj Sorunu

Samsung Galaxy S3 Şarj Sorunu
13 Mart 2014 tarihinde eklendi, 2.885 kez okundu.

Akıllı telefonların belkide en büyük sorunları arasında uygulamalar ve benzeri arkaplanların kullanımına bağlı olarak şarzlarının daha kısa süre gitmesi en çok şikayet edilen durumlar arasında bulunuyor. Peki ya şarzın hızlı bir şekilde bitmesine çözüm olarak neler yapabilirsiniz, onlardan bahsedeceğiz.

samsung-s3

Samsung S3’ün hızlı şarz tüketmesine nedenleri arasında 3g ve internet gösterilsede arka planda kalan uygulamalarda buna neden olabiliyor. Öncelik akşam yatmadan önce Samsung s3 telefonununuzun orta kısmına basılı tutarak açık kalan uygulamaları sağ veya sola çekerek kapatabilirsiniz.Böylelikle şarzınızın hızlı bir şekilde azalmasını önleyebilirsiniz.

Son dönemde takipçilerimin soruları arasında normal şarz aletinden 6 saat şarz aldıktan sonra telefonum 100 / 100 şarz oluyor. Bunun nedeni nedir. Şarz aleti istenilen gücü sağlayamadığından bu süre uzar. Bilgisayardan usb ile şarza taktığınızda da bu durum oldukça uzun sürer. Böyle bir durumla karşılaşanların öncelikle şarz aletlerini değiştirmeleri gerekir, halen sorunlarına çözüm bulamamamışlarsa bataryanın şişme yapma ihtimalide yüksektir.

Samsung S3 Şarz sorunları hakkında tecrübelerinizi buradan yazarsanız, çözüm yolunu hep beraber bulabiliriz.

Samsung Galaxy S3 şarz sorunu çözümü ve yapılması gerekenler hakkında bilgilerin yapıldığı sayfadır.

Samsung Galaxy S3 Şarj Sorunu Konusuna 2 Yorum Yapıldı
 1. anonim dedi ki:

  Benim s3 ün şarjı şarja takılıyken bile iniyodu sonra belki düzelir diye gittim yeni batarya aldım ama sonuç değişmedi sizin önerebiliceğiniz bir şey varmı ?

  1. sulfb1907 dedi ki:

   bir yakınında varsa onun usb kablosunu alıp dene düzelir.
   usb kablosunu değiştir dene ve gör .


Sayfa başına git