Roman Havası Kerem (Erkan Şahin Kimdir)

Roman Havası Kerem (Erkan Şahin Kimdir)
6 Aralık 2014 tarihinde eklendi, 1.738 kez okundu.

Uzun zamandır Tv dizileri arasında Roman Havası konusunu değinen yeni yapımlar yer almazken, kalitesi ve izleyici kitlesi ile başarılı olan Cennet mahallesinin yeni versiyonu olan Roman havası yeni sezonda show tv ekranlarında karşımıza çıktı. Dizinin çekimleri  Eski beykoz fabrikası ve istanbulun tanınmış mekanlarında tüm hızıyla devam ediyor. Usta oyuncu kadrosu ve birbirinden farklı giyim tarzları ile oldukça başarılı bir bölümle karşımıza gelen Roman Havasının oyuncularını tanımanız için sizlere ayrıntılı bir biyografi sunmaya karar verdik.

erkan-sahin-resim

Roman Havası Kerem (Erkan Şahin Kimdir)

9 Eylül 1986 yılında istanbulda doğan oyuncu eğitimini tam anlamı ile istanbulda tamamlamıştır.  Okulun en başarılı isimlerinden biri olan Erkan Şahin, Galatasaray futbol takımında 5 yıl profesyonel olarak görev aldı. İlerleyen yıllarda çıkan sağlık sorunları sonrası futbol hayatına son verdi.  Devamında eğitim hayatına devam etme kararı aldıktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesinin işletme bölümünü kazanarak Eskişehire eğitimini tamamlamamak için yol aldı.

2010 yılında yapılan Best Model Of Turkey yarışmasına katılan Erken bu yarışmadada istediği başarıyı yakalayarak Avrupa kültür Başkenti kralı seçildi.Yarışma sonrası kendine farklı bir yol çizerek Uğurkan Eren ajansında profesyonel olarak çalışmaya başladı.

Bilinen markaların yurt içi ve yurt dışı defilelerinde başarılı fiziği ile yer aldı. Bunların arasında ; Damat,Tween,Faruk Saraç gibi markalarla çalıştı.İlerleyen dönemlerde kendini geliştirmek için Müjdat gezen ve Ayla algandan profesyonel olarak oyunculuk eğitimi almıştır.2010 yılında yayınlanan Sultanın Sırrı adlı sinema filminde ilk oyunculuğunu yapmıştır.

2010 yılında yayınlanan Sultanın Sırrı adlı sinema filminde ilk oyunculuğunu yapmıştır.

İlerde iyi bir aktör olmayı hedefleyen Erkan Şahin, Kenan imirzalıoğlu,Cem yılmaz ve tarık akan gibi ünlü isimleri örnek aldığını dile getirdi.

Oynadığı Dizi ve Filmler

  • 2010 yılında Sultanın Sırrı
  • 2014 Yılında Show tv ekranlarında yayınlanan Roman Havası

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git