Peri Gazozu Kitabı Satın Al

Peri Gazozu Kitabı Satın Al
6 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.140 kez okundu.

İletişim yayınları aracılığı ile hazırlanan ve Ersal kesal tarafından hazırlanan Peri Gazozu Kitabı insan hikayelerinin anlatıldığı kurgu ve sürükleyici yapısı sayesinde raflarda ki yerini almaya hazırlanıyor.  Babalarını erken yaştan kaybeden çoçukların kafalarını koyacak güvenilir bir sıcak yuva arayabilecekleri yerler farkındamısınız artık yok ? Yakın geçmişten tecrübelerini paylaşan Ersal kesal eski hekimlik döneminde yaşadığı olaylarıda detaylı olarak Peri gazozu kitabında anlatıyor.

peri-gazozu

Hayatın en yalın ve en efsunlu meseleleri, ölüm ve yaşam, annebaba-çocuk arasındaki zor muhabbet, büyümek ve yaşlanmak üzerine… Vefalı bir oğulun gözüyle. Bilhassa ölümün, ölümle başetmenin olağanüstülüğü ve olağanlığı üzerine… “Alışmaya” direnen bir hekimin gözüyle.

Taşranın sıcak kucağı ve serin kasveti üzerine… Orayı hem içinden hem dışından bilen bir evladının gözüyle. Türkiye’nin ipin ucundaki yakın tarihinin gölgesi… Kalbi avucunda birinin gözüyle.

Ercan Kesal’dan, aynanın kenarındaki fotoğraflar misali hayat parçaları, sohbet makamında insan hikâyeleri. Peri gazozu kitabının özetini sitemizden okuyabilir ve kitabı satın almak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git