O Hayat Benim Efsun Öldü mü ?

O Hayat Benim Efsun Öldü mü ?
15 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 1.734 kez okundu.

Reytingleri ve konusu ile Fox tv ekranlarının en sevilen dizilerinden biri olan “O Hayat Benim” dizisinde ölümlerin arkası kesilmiyor. Önceki haftalarda diziden ayrılma kararı alan Nuran’ın ölmesi izleyicilerin tepkisini çekmesine rağmen, yeni giren oyuncular istedikleri gibi başarılı olamadığından, Efsun’un teyzesi yolundaki usta oyuncu dizinin yönetmeni ile arasında gerçen tartışma sonrası rolünde daha gerçekci olması istendi. Hayatının tüm güzelliklerinin kıymetini bilemeyen efsun annesini kaybetmenin ardından, baharında onu terketmesi üzerine bunalıma girer ve evi terk ederek annesinin mezarı başında o soğukta sabaha kadar kalır ve hasta olur.

o-hayat-benim-efsun-oldu-mu

Geçen hafta yayınlanan bölümde hastaneye kaldırılan efsunun durumu oldukça kötüdür ve baharı görmek ister, baharı kıbrıstan getirmek için tüm herşeyi göze alan annesi ile hastaneye gelen bahar için artık herşey çok geç olabilir.

Bize kalırsa efsunun ölmesi gibi bir durum söz konusu olamaz. Reytinglerin büyük bir kısmını efsunun rolü sağladığından izleyiciyi meraklandırmak için yapılan bir yöntem.

Diziyi ilgi ile izleyen seyircilerin merak ettiği konu EFSUN ÖLECEK Mİ ?

Fragman yayınlanmadığı için kimse birşey diyemiyor. Biz fikrimizi sölüyoruz. Sizinde fikirlerinize önem veriyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git