Nizama Adanmış Ruhlar 41.Bölüm Fragmanı

Nizama Adanmış Ruhlar 41.Bölüm Fragmanı
11 Kasım 2013 tarihinde eklendi, 911 kez okundu.

Ayşegül Babasının düşmanları tarafından kaçırılmıştır. Gerilimin sık yaşandığı 40.bölüm sonrası ekip 1 elemanlarından sebo kardeşi cansuyu örgüt evinden kurtarmaya çalışır, fakat cansu artık örgüt evinin bir üyesi olmuştur. Sencer Otele kurduğu tuzak ile ayşegülü yakalar ve helikopter ile kaçırır. İşkence ile Aslan Bey’in yerini söyletmeye çalışan sencer, örgüt üyeleri ile beraber yemeğe gittiği sırada reis gelir ve olanlar olur, istavrit keskin nişancı tüfeği ile sencerin adamlarını vurur ve sencer reis’den af diler yeni bölümde,Ekip 1 üyeleri Ayşegül’ü kurtarmaya gittikleri mekanda bombalı tuzakla karşılaşır, oldukça güzel bir bölüm ile 12 Kasım 2013 Tarihi, Nizama adanmış ruhlar 41.Bölüm fragmanı 2 bölüm olarak yayınlanmıştır.

ekip1_41

Bir yandan görevlerini en iyi şekilde yapmaya çalışıyorlar, diğer yandan özel yaşamlarındaki sorunlarla başa çıkmak zorundalar. Yedi kişilik özel harekat timinin maceralarını ekrana taşıyan “Ekip 1”, polislik mesleğinin görünmeyen yüzüne ayna tutuyor. Hayatlarını toplumun huzuruna ve asayişe adayanların aksiyon dolu hikayesi, “Ekip 1”, Samanyolu’nda!

Nizama Adanmış Ruhlar 41.Bölüm Fragmanı


Salı günlerinin en çok beklenen özel harekat dizileri arasında yer alan Nizama adanmış ruhlar, yeni oyuncular ve farklı konuları ile Stv ekranlarının vazgeçilmezleri arasında yer almaya devam ediyor. Sitemizden güncel olarak diziler hakkında yapılan yorumlar ve fragmanları ücretsiz izleyebilirsiniz.

Ekip 1 fragmanı izle,41.bölüm izle, Nizama adanmış ruhlar saat kaçta ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git