Murat Boz Yeni Klip JANTİ

Murat Boz Yeni Klip JANTİ
9 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.316 kez okundu.

Ünlü Pop Şarkıcısı Murat Boz uzun süredir çalışmalarını yaptığı yeni albümü ile bu yazın en çok dinlenen isimlerinden olacak gibi. Yakışıklı yeni albümü “janti” adını taşımaktadır. Hayranlarının merakla beklediği yeni klibi DMC etiketi ile piyasaya sürüldü. Son zamanlarda birden farklı projede ismini duyuran Murat Boz, yeni albümü “Janti“nin prodüktörlüğünü de kendisi yaptı.

Janti Albümünde Kaç Şarkı Bulunuyor ?

2016 yılının ilk albümleri arasında bulunan “Janti” içerisinde toplam 12 şarkı yer almaktadır.  Albümünde Ebru Gündeş, Ozan Çolakoğlu, Mustafa Ceceli, Sıla, Fettah Can, Emrah Karaduman, Gürsel Çelik, Alper Narman, Onurr, Soner Sarıkabadayı, Ersay Üner, Cansu Kurtçu, Oğuzhan Koç, Kadir Mutlu ve Leyla Özöksüz gibi önemli isimler ve müzik direktörleri ile çalıştı.

murat-boz-janti

Ebru Gündeş Jesti

Klip içerisinde yer alan “Gün Ağardı” şarkı ile “O Ses Türkiye” yarışmasında birlikte jüri üyesi koltuğunda oturduğu yakın arkadaşı Ebru Gündeş ile düet yaptı. Ayrıca Ebru gündeşle yaptığı düet hakkında ; “Ebrum Can dostum Canım arkadaşım çok çok teşekkür ederim tekrar tekrar.. Sesine ruhuna sağlık.. Sen bir tanesin” mesajı ile teşşekür etti.

Murat Boz Janti Albüm Şarkıları

1. Murat Boz – Janti
2. Murat Boz – Üzüm
3. Murat Boz – Elveda Deme
4. Murat Boz – Direniyorsun
5. Murat Boz – Gün Ağardı
6. Murat Boz – Temelli
7. Murat Boz – Bir Dünya
8. Murat Boz – Siyah Gün
9. Murat Boz – Adını Bilen Yazsın
10. Murat Boz – Yüzüm Yok
11. Murat Boz – Can Havli
12. Murat Boz – Yana Döner

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git