Leyla Feray Kimdir (Paşa Gönlüm Türkan Kimdir)

Kanal D ekranlarında yeni sezon dizileri arasında yer alan paşa gönlüm dizisinin başrol oyuncularından olan Türkanın güzelliği ve sempatik tavırları ile dikkat çekmesi ile beraber, herkez tarafından türkanın kim olduğu merak edilmeye başlaması üzerine sayfamızdan bu güzel oyuncu hakkında bazı bilgileri sizlere aktarmaya karar verdik.

1MfwAjd

Leyla Feray Kimdir

1993 yılında istanbul’da dünyaya gelen güzel oyuncu lisans eğitimini Koç Üniversitesi Medya ve Görsel Sanatlar Bölümünde halen sürdürmektedir. İlk dizileri arasında Ben Onu Çok Sevdim dizisi ile ortaya çıkan ve devamında Paşa gönlüm dizisi ile dikkatleri üzerine çeken Türkan’ın gerçek isimi Leyla Feraydır. 1.73 boyunda, 50 kilo olan oyuncunun saç rengi kahverengi, saç rengi ise Kahverengidir. Bedeni ise 38 dir.

Oyuncunun dizilerdeki performansı ve rol yeteneği birden fazla yapımcının dikkatini çekmiştir. Yeni sezon dizilerinde istediği reytingleri alamayan kanal d dizileri arasında yeni başlayan Paşa gönlüm istediği izleyici kitlesini yakalamıştır. Sevgilisi ve iletişim bilgileri hakkında fazla bir bilgiyi internet üzerinden bulmak oldukça zordur.

Leyla Feray Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git