Leke Ve Siyah Nokta Giderici

Leke Ve Siyah Nokta Giderici
22 Eylül 2017 tarihinde eklendi, 2.233 kez okundu.

Mükemmel ve pürüzsüz bir cilde sahip olmayı her insan ister. Çeşitli faktörlerin etkilediği cildimiz, kendini her zaman düzenli olarak yeniler. Sivilcelerin ve aknelerin neden olduğu cilt lekelerini, cilt maskeleri sayesinde kolayca yok edebilirsiniz. Ürünleri kullanırken ve bakım yaparken, güneş kremi sürmeye dikkat etmelisiniz. Zararlı güneş ışınları, cildinizi tahriş ederek daha fazla lekenizin olmasını sağlayabilir.

Leke ve Siyah Nokta Giderici Ürünler:

Piyasada leke ve siyah nokta giderici birçok ürün bulunuyor. Kremler, sabunlar, serumlar ve maskeler… En iyi sonucu veren ürünler listesi:

-La Roche Posay- Leke giderici krem

-Bioderma, White Objective- Leke ve siyah nokta giderici serum

-Nivea Vital Soya- Leke giderici krem

-Sebi İxir- Leke giderici krem

-Neutrogena Visibly Clear- Siyah nokta ve leke giderici peeling

-Sebamed Sabun- Leke ve siyah nokta giderici sabun

Bunlar dışında, eşek sabunlarının da lekerin ve sivilceler üzerinde etkili olduğu biliniyor.

Leke ve Siyah Nokta Giderici Maskeler:

Eğer dışarıdan ürün almak istemiyorsanız, evinizde peeling etkili maske yaparak da lekeleriniz ve siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Bal ve Telve Maskesi: Kahve telvesiyle balı krem kıvamına getirerek, lekenizin olduğu bölgeye sürün ve yarım saat sonra yıkayın.

Limon ve Gül Suyu Maskesi: Bir çorba kaşığı gül suyunun içine bir kaç damla limon suyu damlatın. Bir pamuk yardımıyla yüzünüze uygulayın. Düzenli olarak yaptığınızda lekelerinizde ve siyah noktalarınızda azalma göreceksiniz.

Zeytinyağı, Şeker Maskesi: Zeytinyağının içine iki çorba kaşığı şekeri koyduktan sonra ikisini karıştırın. Oluşan karışımı yüzünüzde lekelerinizin bulunduğu bölgelere uygulayın. 45 dakika yüzünüzde beklettikten sonra ılık suyla durulayın.

Ayrıca siyah nokta gidermek için satılan cilt aparatlarını alarak, zahmetsiz bir biçimde siyah noktalardan kurtulabilirsiniz. Leke ve siyah noktalar için üretilen cilt bakım kremleri bulunmaktadır. Gece ve gündüz kremi alarak satın alabilirsiniz. Cildinize düzenli şekilde bu yöntemleri uygularsanız, leke ve siyah noktalardan eser kalmayacak!

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git