Laboratuvar Cihazları

Laboratuvar Cihazları
30 Temmuz 2013 tarihinde eklendi, 1.737 kez okundu.

Yenilen yiyecekler ve kullanılan ilaçların insan sağlığına olumsuz olarak ne gibi zararları olduğunu belirlemek için kullanılan alanlar laboratuvar olarak adlandırılmaktadır. Firma olarak 1962 yılında Ankara’da kurulan kocintok A.Ş, kimyasal madde markalarından Merck kimyasallarının Türkiye yetkili satıcıları arasında yer almaktadır. Aldığınız malzemelerin kaliteli olması yapılan deneylerinde daha doğru sonuçlar vermesinde etkilidir.Özellikle son dönemlerde Üniversite ve Hastane ortamlarında laboratuvar sayılarında artış gözlemlenmesi, Ülkenin yeni buluşlar ile daha ileriye gitmek istemesinin göstergesidir. Eski firma olmamız birçok alanda müşterilerimize daha düşük ürün fiyatı sunmamızda etkilidir.

slider

Hangi ürünlerin satışı yapılmaktadır ?

Sadece kimyasal anlamda değil laboratuvar ortamlarında veya taşınabilir olarak kullanılan cihazlarında Türkiye temsilciliğini ve teknik destek servisini sunan firma geniş bir alanda müşteri potansiyelini yakalamıştır. 2013 yılında hassas terazi markaları arasında bulunan kern,radwag ve Precisa ürünleri ile laboratuvar ortamlarınıza uyumlu olarak kullanımı basit olan cihazları size daha uygun fiyatlara tedarik etmeyi hedef haline getirmiştir.

Güvenilir olarak personeli satın alacağınız tüm cihazların kullanımı hakkında özel olarak bilgiye sahiptir. Son zamanlarda sıklıkla gördüğünüz uzaktan yönetilebilme imkanı sunan malzemeler ile işlemleriniz daha hızlı ve güvenli olarak gerçekleşecektir. Sağlam ve daha uzun süre kullanım imkanı sağlayan markaları tercih eden kocintok laboratuvar cihazları Ankara’da kurulmasına rağmen Türkiye’nin tüm illerine kargo seçeneği bulunmaktadır.

Hangi araştırma için hangi ürünü almanız gerektiğini bilmiyorsanız, bizimle iletişime geçerek tecrübeli personelimizin bilgi vermesini isteyebilirsiniz. Bilindiği gibi piyasa şartlarında çok uygun fiyatlara malzemelerin olması, ve kullanım yönünden istenilen verimi sağlayaması kullanıcıları mağdur etmektedir.

Toplu ürün alımlarınızda fiyat teklifi alabileceğiniz web adresimizde ürün özellikleri ve detayları yer almaktadır. 2 yıl garantili olarak satılan ürünler, daha fazla garanti süresi taleplerinizde ekstra ücrete tabi tutalacaktır. Temizleme ve bakımı hakkında bilmediklerinizi bizlere sorabilirsiniz. Son zamanlarda gelişen teknoloji sayesinde sıvı ve kimyasal maddelere karşı dayanıklı paslanmaz çelik yapısında olan malzemelerin üretilmesinde etkili bir isim olmaya başlamış bulunuyoruz.  Türkiye’nin birden fazla ürün stok seçeneği ile tedarikçi firmalarından biri olan kocintok laboratuvar malzemeleri sitesi ile online teklif almanızı hedeflemektedir.

Ürün özellikleri ve Online fiyat teklifi almak için

http://www.kocintok.com.tr adresini kullanabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git