Koç Burcu 15 Ocak 2014 Yorumu

Koç Burcu 15 Ocak 2014 Yorumu
15 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 803 kez okundu.

kocburcu2014 yılında sizi nelerin beklediğini merak ediyorsanız, günlük olarak güncellenen ve en tanınmış gazete köşelerinde yer alan Burç yorumlarını sayfamızda bulabilirsiniz. Koç burcu 15 ocak 2014 yorumları,aşk hayatınızda ne gibi değişiklikler olacak hepsi ve fazlası bu sayfada yer alıyor.

Hürriyet Gazetesi

Beklenmedik olaylara istinaden planlarınızı esnek bırakmanızda ve ani tepki, hareket ya da kararlardan uzak durmanızda fayda var. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konularla uğraşmanız gerekebilir. Bu alanlarda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Ailevi ilişkilerinize gereken ilgiyi göstermeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Almış olduğunuz yanlış telefon numarasına mesaj atıp, cep telefonu dahi kullanmayan birine kızarsanız, yolda çarpıştığınız görme engelli birisini beni görmezlikten geldi diye azarlarsanız beni hatırlayın! Yanlış anlaşılmalara ve karışıklıklara açık bir gün. Hacivat Karagöz diyalogları yaşamamak veya tartışmalardan uzak kalabilmek için diğerlerinin ne söylemeye çalıştıklarını veya hangi koşullarda konuştuklarını anlamaya çalışmakta fayda var. Kendi istek veya fikirlerimizi yüksek sesle dile getirmemiz de sorun yaratabilir.

Milliyet Gazetesi

Son derece tempolu olacak ve günlük işlerin organize edilmesi gereken şartları aşmaya çalışacaksınız. Ofis ortamınızda düzen gerektiren konular oldukça oyalayıcı olabilir. Eksiklerinizi tamamlamak ve yeni beceriler edinmek için daha fazla çaba göstermeniz gerekli. Sizi aşabilecek konuların üstesinden yardımlaşarak gelmeye çalışırken, sağlığınızı korumalısınız.

Sabah Gazetesi

Önemli anlaşmalar yapmak için uygun bir gün içindesiniz. Sezgisel yeteneğinizi iyi bilenler için, bu durum korkutucu olabilir. Üzerinizde hissettiğiniz güçlü enerji, istemeden bazı hatalar yapmanıza neden olabilir. Görüşeceğiniz kişilerin farklı yönlerini değerlendirme konusunda oldukça beceri sahibisiniz. Çevresel koşullarınızı doğru algılamalısınız.

Posta Gazetesi

Bugün konuşmadan önce düşünmek için kendinize zaman tanımalısınız. Kelimelerinizin hayatınızda büyük etkisi olacak. Para ve güç ayrıca sizinle. Olumlu şekilde her şeyi çözmeniz mümkün. İlişkilerinizde güç mücadelesi olsa da objektif bakmanız size kazandıracaktır

Takvim Gazetesi

AŞK yaşantınıza romantizm geliyor. İlişki içinde olduğunuz kişilerin olumlu etkilerini üzerinizde hissedeceksiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git