Kısmetse Olur Hazal Atabek Kimdir

Kısmetse Olur Hazal Atabek Kimdir
9 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.809 kez okundu.

Ekranların en çok izlenen yarışma programlarından “Kısmetse Olur” yeni yarışmacıları ve her hafta yapılan final eleme gecesi ile izleyenleri ekran başına kitlemeye devam ediyor. 7 Şubat 2016 pazar akşamı yarışmaya katılacak yeni gelin adayı uzun süredir merak ediliyordu. 18 Şubat akşamı yapılan final gecesinde elenen bir yarışmacı ile beraber yeni gelin adayı Hazal Atabek yarışmaya katılan isim olmayı başardı. 7 Gelin ve 7 Damat adayının mutluluk ve aşk dolu yaşamı hayal ettikleri yarışma sonrası kazanan isimler büyük ödül yanı sıra mutluluğunda kazanını olacak. Bu hafta yapılan elemede Gözde gelin adaylarına veda ederken, yeni katılan Hazal’ın ilerleyen finallerde nasıl bir başarı yakalacağıda merak ediliyor.

Sempatik tavırları ve güzelliği ile ilgi odağı olmayı başaran Hazal Atabek’in hakkında merak edilen ayrıntıları sizler için araştırırken, güzel yarışmacının hayatına dair bilgileride sayfamızda sizlerle paylaştık.

Hazal Atabek Kimdir ?

Ankara doğumlu 21 yaşındaki yarışmacı Üniversite mezunu, birçok alanda işletmeci olarak görev alan Hazal, 1.74 boyunda ve 55 kilo ağırlığındadır. Kahverengi gözleri ve İkizler burcuna da sahip olması damat adayları ile anlaşmasında kolaylık sağlayacak gibi. Yaşamına istanbul’da devam eden Hazal bir kafede müdür olarak görev yapıyor.

Yarışmaya yeni katılan hazal’In emre ile birbirinin daha önceden tanıdığı ve sevgili olduklarıda iddaa edilen konular arasında yer alıyor.

Sosyal Medya Hesabı

Hazal Atabek instagram hesabı: @hazalatbk

Hazal Atabek Resimleri

kimsetse-olur-hazal-atabek-kimdir kimsetse-olur-hazal-atabek-kimdir-1 kimsetse-olur-hazal-atabek-resimleri kimsetse-olur-hazal-atabek-sevgilisi

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git