Kısmetse Olur Betulay Coşkun Kimdir ?

Kısmetse Olur Betulay Coşkun Kimdir ?
7 Mart 2016 tarihinde eklendi, 2.341 kez okundu.

Kanal D ekranların merakla beklenen yarışma programlarından “Kısmetse Olur” 7 Gelin ve 7 Damat adayı ile tüm hızıyla devam ediyor. Yarışmaya bu hafta veda eden isim Daniela’nın olması ile bu hafta yarışmaya yeni gelen yarışmacı Betulay Coşkun oldu. Damat adayları tarafından merak edilen yeni yarışmacının yaşı ve nereli olduğu hakkında ayrıntılar sayfamızda yer almaktadır.

Son zamanlarda çok gergin bir ortama sahip olan “Kısmetse olur” evinde hiç beklenmedik bir isim olan Daniel’in yarışmadan elenmesi ile beraber Kısmetse olur gelin adayları arasında 22 Yaşındaki güzel yarışmacı “Betülay Çoşkun” katıldı.

1994 yılında Adana’da doğmuş olan güzel yarışmacı hayatını istanbul’da sürdürmektedir. Çok Programlı Lisesi Çocuk Gelişimi Bölümünden mezun olmuştur. Terazi burcuna sahip yarışmacı şuan Stilistlik  yapmaktadır. Yarışmaya Adnan için katıldığı söylenen yarışmacı, Adnan’ın iyi bir baba olacağını düşündüğünü dile getiriyor.

kismetse-olur-betul-ay-coskun-kimdir-instagram-11jpg

Kısmetse olur evinin yarışmacısı “Betülay Çoşkun‘un önümüzdeki hafta eleneceği çoktan yayılmış. Yarışmanın 1 hafta öncesinden çekiliyor olması nedeniyle gelecek haftanın çekimleri tamamlandı.

kismetse olur betulay kimdir, betulay coskun kimdir, kısmetse olur betülay kaç yaşında
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git