Kara Ekmek dizisi Konusu ve Oyuncuları

Kara Ekmek dizisi Konusu ve Oyuncuları
29 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.632 kez okundu.

Atv ekranlarında yeni sezonda ilk bölümü ile karşımıza çıkan “Kara Ekmek” dizisi Limon yapım tarafından çekilmektedir. Yoksul bir mahallede üvey annesi ve  zorba babası ile hayatını sürmeye çalışan Asiye oldukça güzel bir kızdır. Hayatın zorlukları ile mücadele ederken sevgilisinden de hamile kalması, iyice durumunu zora sokar. Asiye bebeği aldıkmak yerine sevgilisi ile evlenmek istesede, karşı taraf bunu kabul etmez ve asiye sevgilisini bıçaklar.Hayatının en güzel günlerini kaybettiği mahalleden kurtulmaktan başka çaresi kalmayan Asiye, kız kardeşi mine ile kaçarlar, ceplerinde yol parası olmadığından otostop yaparak bindikleri araba ülkenin en zengin isimlerinden birinin toruruna aittir. Hayatları bu otostop sonrası değişir.

Biten Bir Hayat, Yeniden Başlar mı? Sıra dışı hikâyesiyle izleyiciyi derinden etkileyecek olan Kara Ekmek, sağlam oyuncu kadrosuyla atv ekranlarına geliyor..

kara-ekmek-dizisi-1

Kara Ekmek dizisi Oyuncuları

ATV ekranlarında seyircisiyle buluşacak olan dizi güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkat çekiyor.  Dizide başrolleri Özlem Yılmaz, Engin Hepileri, Altan Erkekli, Ahmet Levendoğlu, Ushan Çakır, Gülçin Santırcıoğlu, Anıl İlter, Başak Daşman, Elif Can Ongurlar paylaşıyor. Dizinin yönetmen koltuğunda Taner Akvardar var, senaristleri ise Gül Abus Semerci ve Yelda Eroğlu…

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git