İşte Benim Stilim All Star 19 Eylül 2015 Kim Elendi ?

İşte Benim Stilim All Star 19 Eylül 2015 Kim Elendi ?
20 Eylül 2015 tarihinde eklendi, 657 kez okundu.

Uzun bir haftanın ardından cumartesi gecesi gerçekleşen “İşte Benim Stilim All Star” yarışmasının eleme gecesinde potaya giren isimler ve büyük ödüle veda edecek isim hakkında ayrıntılar alt kısımda sizlerle anlık olarak paylaşılmıştır.Nur Yerlitaş başta olmak üzere İvana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez gibi ünlü isimlerin yer aldığı bu eşsiz programın sunuculuğunu Öykü Serter yapmaktadır.

En şık olmak ve jüriden en yüksek puanı alarak elemeden kurtulmak isteyen yarışmacılar farklı renk ve özellikleri ile giydikleri kıyafetleri ile izleyicileri ekran başına kitlemeyi başardı. Acun Ilıca son zamanlarda farklı yarışma programları ile en çok izlenenler arasında yer almayı başaran bir isim olarak, ilk olarak Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Bu Tarz Benim” yarışmasının kanalına transfer ederek, hukuki problemlerden sonra yarışmanın adını “İşte Benim Stilim All Star” olarak güncellemiştir. Bu Sezonda önceki en iyi yarışmacılar yer almaktadır. 18 Eylül cuma günü yayınlanan bölümde jüri üyeleri yarışmacılardan Ezgi Ünal, Tuğçe Ergişi, Nazlı Hamarat,Aycan Nurcan Şencan, Ayşenur Balcı gibi isimler arasında 3 kişiyi eleme akşamında elemek için belirlediler.

Elemeye kalan isimler Nazlı Hamarat – Ezgi Ünal ve Tuğçe Ergişi oldu. İlerleyen saatlerde aldığı puanlar sonrası Ezgi Ünal eleme potasından çıkarak 2 yarışmacı arasından yapılacak oylama sonrası bir kişi İşte Benim All Star’a veda edecek. Gecenin sonunda  elemeye kalan 2 yarışmacı kıyafetleri ile jürinin karşısına çıkacak, elemeden kurtulan kişi böylelikle 10.000 tl ödülünde sahibi olmuş olacak.

nazli-hamarat-tarzi-ile-jurinintugce-ergisi

Jüri Eleme İçin Ne Dedi ?

  • NUR YERLİTAŞ:Nazlı Hamarat” gitsin dedi
    KEMAL DOĞULU: “Tuğçe Ergişi” gitsin dedi
    İVANA SERT: ” ” gitsin dedi
    UĞURKAN EREZ: ” ” gitsin dedi
İşte Benim Stilim All Star 19 Eylül 2015 Kim Elendi ?

Eleme heycanı tüm hızıyla devam ederken,bu gece veda edecek bir kişi burada yer alacaktır.
İşte Benim Stilim Tuğçe ergişi elendimi,Nazlı hamarat jüriden ne puan aldı ?
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git