İşte Benim Stilim 29 Mayıs 2015 kim elendi ?

İşte Benim Stilim 29 Mayıs 2015 kim elendi ?
30 Mayıs 2015 tarihinde eklendi, 577 kez okundu.

Türkiye’nin en sevilen yarışmaları arasında yer almayı başaran “İşte Benim Stilim” programının 29 mayıs 2015 cuma akşamı yayınlanan bölümü ile yine bir eleme heycanı yaşanmasına sahne oldu. Final gecesine kısa bir süre kala mihribanın arkadaşlarına beni söyleyin gitmek istiyorum demesi, jüri ve hayranlarını şaşırttı. Farklı giyim ve tarzları ile jüriden en iyi oyu almak için mücadele eden birbirinden renkli kızların dün akşam yayınlanan bölümünde jüriden en az puan alan isim Çağla oldu. Eleme gecesinde jüri çağlanın yanına bir kişinin daha gelmesini istemesi ile birlikte, mihribanın isteği üzerine diğer yarışmacılar mihribanın ismini söyledi. Ailevi sorunlarından dolayı yarışmadan ayrılmak istediğini dile getiren mihribanın bu isteğini jüride kırmayarak elenmesini istedikleri kişi olarak mihribanı yazdılar.

mihriban

Sunuculuğunu Öykü Serter’in yaptığı “işte benim stilim” yarışmasında gerginlik tüm hızıyla devam ederken, Serter Sima Şerafettinova’nın yarışmadan diskalifiye olduğunu söyledi. Gecenin koruma altına alınan ismi ise tabiki Gülşah YILMAZ oldu.

Her hafta olduğu gibi konuk jüri üyesi olarak katılan Ebru Yaşar güzelliği ve tavırları ile dikkat çeken isimlerden olmayı başardı.

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git