GençTurkcell ile Metro Turizm Gidiş Dönüş Otobüs Bileti %50 İndirimli!

GençTurkcell ile Metro Turizm Gidiş Dönüş Otobüs Bileti %50 İndirimli!
26 Mart 2014 tarihinde eklendi, 1.593 kez okundu.

Türkcell farklı kampanyaları ile Genç Türkcellilere özel Metro turizm ile gidiş – dönüş bileti alacaklara %50 indirimden yararlanma fırsatı sunuyor. Öğrencilerin bayram ve yarı dönem benzeri günlerde tatil için memleketlerine gitmeleri nedeniyle Türkcell genç tarife ile Metro turizmden alacağınız gidiş dönüş biletlerini yarı yarıya indirimli alabilecek bir kampanya ile karşınızda.

genc-turkcell-ile-metro-turizm-kampanyasi

Bu fırsattan yararlanmak için Telefonunuzun mesaj kısmına “METRO” yazıp 2278′e ücretsiz mesaj göndererek gelen indirim kodu ile metro internet siteleri veya metro yazahanelerinden biletinizi yarı fiyat ile alabilirsiniz. Kampanya 10 Mayıs 2014 tarihine kadar geçerlidir.

Ama indirimli bileti alacağınız tarihin 10 Mayıs 2014’e kadar olması gibi bir durum söz konusu değil, istediğiniz tarihe alabilirsiniz.

– Metro turizm %50 kampanyası her otobüs için ortalama %10′luk kapasite ile sınırlıdır, kapasitesi dolan araçlara yeni yolcu alınmaz.
– Biletlerin iadesi gibi bir durum söz konusu değilken, aynı güzergah olacak şekilde tarih değişikliği yapabilirsiniz.Kampanya biletleri iptal edilemiyor olup, aynı güzergahta olmak kaydıyla tarihleri değiştirebilirsiniz.
– İndirim, liste fiyatı üzerinden gidiş – dönüş toplanarak yapılmaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git