Genç Tesettür Tunik Modelleri

Genç tesettürlü bayanlar feraceleri veya pardösülerinin altına genellikle uzun tunikler tercih ederler. Ancak sadece ferace ve pardösü ile kullanılmayan tesettürün bir parçası olarak tek başına da tercih edilen tuniklerde ön şart tuniğin tamamen kalçaları kapatması ve hatları mümkün olduğunca saklamasıdır.

Bunun içinde gerekli olan uzunluk bayanın boyuna göre farklılık gösterir. Genç bayanlar için desenli tercih edilen baş örtüleri için en uygun tunik modeli, sade ve şık bir hava katacak şekilde bedene yapışan dar bir modelden ziyade göğüs bölgesi de dahil olmak üzere bol kesim olanlardır.

Sade renkli bir şal ile kullanılmak istenen tunik ise hareketli modeller içermelidir. Sağ veya sol tarafından bir tanesi daha uzun olan bir modelin, uzun olan kısma yusufçuk deseni koyularak hoş bir hava katılması sağlanabilir. Ayrıca, Uzakdoğu esintilerinden faydalanmakta tesettürlü genç bayanlar için oldukça marjinal bir seçim olacaktır.

örneğin; uzun kollu krem rengi düz bir tuniğin yaka kısmına siyah bir bebe yaka dikilerek ve yine siyah bir kurdele ile tamamlanarak kullanılması Uzakdoğulu kızların çıtı pıtı görüntülerinin yakalanmasını sağlayacaktır. Bir başka desen ise; çini modellerinin yer yer tunik üzerine işlenmesidir.

Asimetrik bir kesim ile kullanılacak bu desenler için kesim, ön kısım kısa, arka kısım yaklaşık diz kapağına kadar olacak şekilde yapılmalıdır. Bu kesim ve çini desenleri tesettürlü genç bayanlar için özellikle pembe tonları ve petrol tonları ile kullanıldığında çok daha hoş bir görüntü yakalanmasına yardımcı olacaktır.

Genç Tesettür Tunik Modelleri

Genç Tesettür Tunik Modelleri Konusuna 2 Yorum Yapıldı
  1. Asiye dedi ki:

    Bu tunik modellilerin fiyat belirtmemissiniz cicekli genç.tunik fiyatını ogrenebilrmiyim

    1. admin dedi ki:

      Merhaba fiyatları 45 – 130 Tl arasında değişiyor modele göre


Sayfa başına git