Fenomen Yarışması Serbay Çelikbaş Kimdir ?

Fenomen Yarışması Serbay Çelikbaş Kimdir ?
6 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 2.766 kez okundu.

Tv8 ekranlarının en çok izlenen tarz yarışmalarından “İşte Benim Stilim” yarışmasının önümüzdeki haftalarda final yapmasının ardından, Acun Ilıcanlı uzun zamandır çalışmalarını yaptığı aşk ve izdivaç konulu yeni yarışması “Fenomen“in hazırlıklarını tamamlandı. 6 Erkek ve 6 Bayan yarışmacının yer alacağı yarışmanın ilk fragmanı yayınlandı. Bayanlar kadrosunda İşte Benim Stilim yarışmasından tanıdığımız isimler yer alıyor. Yarışmanın sunuculuğunu başarılı isimlerden Öykü Serter yapacak. 3 yarışmanın karışımı olarak farklı bir kadro ile oluşturulan yarışmanın ilk bölümü 18 Nisan 2016 pazartsi günü izleyici ile buluşacak.

Yarışmacıların kesinlik kazanması ile beraber yeni isimlerden Serbay Çelikbaş’ın hayatı hakkında merak ettiğini ayrıntılar yazımısın devamında sizlere aktarılacaktır.

Serbay-Çelikbaş-Tv8-Fenomen

Serbay Çelikbaş Kimdir ?

17 Ağustos 1992 yılında istanbul’da dünyaya gelen yarışmacı, hayatının büyük bir kısmını istanbulda geçirmiştir. Eğitimine Beykent Üniversitesi İngilizce Ekonomi 4. Sınıta devam eden yarışmacı modellik alanında da birden fazla görev almış. Boş zamanlarında en çok spor yapmayı sevdiğini dile getiren yarışması defileler ve reklam filmlerinde boy göstermiş.

Serbay Çelikbaş Yaşı: 24
Serbay Çelikbaş Boyu: 1.84
Serbay Çelikbaş Kilosu: 74
Serbay Çelikbaş Doğum Yeri: İstanbul

Fenomen yarışmasında Yarışmacılar evde 12 saat zaman geçirecek ve süreleri dolduğunda evlerine gidecekler. Yarışmanın eleme geceleri Cuma akşamları yayınlanacak ve her hafta eve biri kişi veda edecek. Eve veda eden yarışmacının yerine yine her hafta bir aday girecek.

fenomen yarışması serbay çelikbaş kimdir, fenomen serbay çelikbaş, serbay çelikbaş kimdir, serbay çelikbaş kaç yaşında, serbay çelikbaş boy kilo, serbay çelikbaş oynadığı reklamlar, serbay çelikbaş oynadığı diziler, serbay çelikbaş hangi dizide oynadı, serbay çelikbaş resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git