Fenomen Yarışması Emre Şenol Kimdir ?

Fenomen Yarışması Emre Şenol Kimdir ?
17 Nisan 2016 tarihinde eklendi, 3.694 kez okundu.

Tv8 ekranlarında önümüzde günlerde yayınlamaya başlayacak olan “Fenomen” yarışmasında 6 erkek ve 6 bayan 12 saat boyunca aynı evde zaman geçirecek ve süre sonrası istedikleri yere gidebilecek, bunun yanı sıra hafta sonu tatil yapabilecek olan Aşk ve izdivaç konulu yarışma programı 18 Nisan 2016 pazartesi günü ilk bölümü ile izleyicisi ile buluşacaktır. Son zamanlarda artan izdivaç yarışmalarının sonrasında Acun Ilıca’lı kolları sıvıyarak yeni yarışmasının “İşte Benim Stilim” yarışmasınında final yapmasının ardından Tv8 ekranlarında yayınlanacağı duyurdu.

Bayan yarışmacıların birçoğu önceden “İşte Benim Stilim” yarışmasından tanıdığımız simalardan oluşuyor.  İlk fragmanın yayınlaması ile beraber erkek yarışmacılar arasında yer alan Emre Şenol hakkında biyografi ve hayatı merak edilmeye başlandı. Sizler için yeni yarışmacının ayrıntılı biyografisini paylaşmaya karar verdik.

Emre Şenol Kimdir ?

Yeni yarışmacının daha önceden O Ses Türkiye yarışmasına katıldığı biliniyor. Tam olarak hayatı hakkında ayrıntılı bilgi bulunmadığından kişisel bilgilerini önümüzdeki haftalar sizlerle paylaşacağız.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git