FBI Amerika’daki cemaat okuluna baskın Görüntüleri

FBI Amerika’daki cemaat okuluna baskın Görüntüleri
19 Aralık 2013 tarihinde eklendi, 1.814 kez okundu.

Ameraki’da faaliyet gösteren Cemaatin okuluna FBI tarafından baskın yapılarak, bazı önemli dosyalara el konulduğu açıklandı. Son dönemlerde birden fazla Ülkede cemaat toplumu üzerine çeşitli oyunların oynanmasında son nokta FBI tarafınan gerçekleşen operasyon oldu.

Kenilworth Bilim ve Teknoloji Okulu’na öceki gün düzenlenen baskında FBI’ın bazı dosyalara el konulduğu ileri sürüldü. Bir süre içeride kalan 10 kadar FBI görevlisi, baraberinde bazı kutularla dışarı çıktı. Ellerindeki kutuları kamyona yükleyen FBI görevlileri daha sonra araçlarına binerek uzaklaştı.

Okul yetkililerinin yaptığı açıklama sonrası,FBI sadece okulu ziyaret için geldiği gibi bir açıklama yapmakla yetindi.

cemaa

Cemaat Okuluna yapılan Baskın Görüntüleri

Cemaate bağlı olarak faaliyet gösteren söz konusu sözleşmeli okul, devlete ait olmayan kuruluşlar tarafından yönetilen devlet okulları olarak biliniyor. Pelican Eğitim Kuruluşu da 2009 yılında Kenilworth Lisesi’ni yönetme yetkisini aldı ve adını Kenilworth Bilim ve Teknoloji Sözleşmeli Okulu olarak değiştirdi. Daha önce kötü yönetilmesi nedeniyle eyalet sıralamasında en gerilere düşen okul, yönetimin cemaate geçmesinin ardından başarı sıralamasında ilk sıralara yükselimişti. Bu başarısı nedeniyle de geçtiğimiz hafta okulun cemaatle olan sözleşmesi 2019 yılına kadar uzatılmıştı.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git