Ezra dizisi neden bitti ?

Ezra dizisi neden bitti ?
3 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 2.172 kez okundu.

Show tv ekranlarında yeni sezonda iyi bir reyting yakalaması beklenen ezra dizisinin yayından kaldırılması özellikle bu diziyi ilk bölümlerinden izlemeye başlayan izleyiciler için şok etkisi yarattı. Son zamanlarda Show tv ekranların başlayan yeni diziler bir türlü istediği başarıyı sağlayamadı. Kanalın dizilere yaptığı yatırımlar boşa gitti.

ezra-dizisi-2

Tanıtımları ile oldukça ilgi çekmesi beklenen ezra dizisi 2015 yılında en çok izlenen diziler arasında yer almayı hedeflerken dizinin tamamen yayından kaldırılması istediği başarıyı sağlayamadığını gösteriyor. Başrollerinde Rüveyda Öksüz, Yusuf Çim, İsmail Filiz, Zeynep Koltuk, Serkan Şenalp gibi başarılı oyuncuların yer aldığı dizinin konusu oldukça açıkken, dizinin beklenmedik şekilde yayından kaldırılması oldukça ilginç.

Dizinin yapım şirketi Leo Medya tarafından yapılan açıklama ile bu dizide bize destek olan herkese teşekür ederiz. Dizinin yayından kalkmasında hiç bir etkimiz bulunmamaktadır.

Dizinin konusunda filistinden kaçan genç bir kızı konu alan ezra dizisinin yayından kaldırılma nedeni olarak filistin söylentileri ortalara atılmıştır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git