Evrim Alasya Kimdir (Güneşin Kızları Güneş)

Evrim Alasya Kimdir (Güneşin Kızları Güneş)
30 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 2.068 kez okundu.

Yeni Sezona bomba gibi düşen “Güneşin Kızları” dizisi ilk bölümü ile izleyicinin ekran başına kitlenmesine neden oldan dizide üç çoçuk annesi, izmirde bir lisede edebiyat olarak görev yapmaktadır. Hiç ummadığı anda işadamı Haluk Mertoğlu ile karşılaşır ve aralarında hızlı bir şekilde ilerleyen bir aşk ortaya çıkar.

Kanal D ekranlarında yaz sezonunda yayınlanmaya başlayan “Güneşin Kızları” dizisinin başrol oyuncusu olan Güneş’in gerçek adının Evrim Alasya olduğu bilinmektedir. İzleyiciler dizilerde kişileri merak ettiklerinden internet ortamından ayrıntılı bir şekilde biyografi bulabilecekleri yer ararlar.

Evrim Alasya Kimdir ?

02.08.1979 yılında izmirde doğmuştur. Küçük yaşlarda oyunculuk konusunda taklitler yapan Evrim, ilerleyen yıllarda 9 Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümünü bitirerek bu alanda ne kadar kararlı olduğunu kanıtlamıştır.  Dizi konusunda ilk tecrübesi Benim Adım Gültepe’de canlandırdığı suna karakteri olmuştur. Tabi bunun yanı sıra birden fazla projede yer almıştır. Küçük yaşlardan itibaren Şehir Tiyatrolarında farklı projelerde rol alan oyuncu ilerleyen yıllarda dizi ve filmlerde boy göstermeyi başarmıştır.

1.70 boyunda ve 75 kilo olan güzel oyuncu Haziran ayında Kanal D ekranlarında başlayan “Güneşin Kızları” dizisinde başrol almayı başarmıştır.

Evrim Alasya Resimleri

evrim_alasya Evrim-alasya Evrim-Alasya-kimdir gunesin_kizlari_gunes_kimdir_evrim_alasya_hayati_ve_biyografisi_h8779_84e87

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git