Damar Tıkanıklığına İyi Gelen Doğal Karışım

Damar Tıkanıklığına İyi Gelen Doğal Karışım
12 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 1.595 kez okundu.

İnsan yaşamının sürebilmesi için damarlar oldukça önemlidir. Bazen yediğimiz gıdalar veya tütün ürünleri damar tıkanıklığına neden olarak çeşitli kalp hastalıklarına neden olabilir. Özellikle son zamanlarda araştırmacıların damar tıkanıklığı tedavisinde kullandıkları doğal karışım sayesinde sağlığınıza kavuşmanız mümkündür. Kolaylıkla bulabileceğiniz doğal malzemeler ile yapacağınız karışımlar kandaki yağ oranı,enfeksiyonlar ve soğuk algınlığı gibi sorunlara çözüm sunuyor.

Bağışıklık sisteminin güçlenmesine ve karaçiğerin enzimlerinin temizlenmesinde önemli bir rol oynuyor. Kalp ve dolaşım sisteminde ciddi hastalıklara neden olan faktörleri tamamen engellediğide araştırmalar sonrası netlik kazandı.

limon

Damar Tıkanıklığını Engellemek için kullanılacak Doğal Malzemeler

  • 4 Sarımsak başı
  • 4 Adet kabuklu limon
  • 3 – 4 santim kadar zenfecil kökü
  • 2 Litre temiz içme suyu

Karışım Nasıl Yapılır ?

Limonları yıkamanın ardından ufak parçalar halinde doğrayın. Sarımsakları ayıkladıktan sonra limon ve zencefil kökü ile birlikte blenderde ufaltın. Daha sonra bu malzemeleri metal bir kaba koyun ve iki litre kadar su ekleyin. Tencerenin icerisinde kaynama noktasına gelene kadar karıştın. Tam olarak kaynamadan ocağı kapatın ve soğumasını bekleyin. Daha sonra bu karışımı süzgeçten geçirdikten sonra cam bir şişeye koyun, yemeklerden ez az iki saat önce aç karnına bir bardak kadar için. Sarımsak kokusu limon ve su karışımı ile ortadan kalkacağından her içmede çalkalayın.

Ayrıca bu karışıma bal ekleyebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git