Dada Dandinista 18 Nisan 2015 Konukları

Dada Dandinista 18 Nisan 2015 Konukları
18 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 657 kez okundu.

Stat Tv ekranlarının en sevilen programlarından biri olan “Dada Dandinista” programının sunuculuğunu Okan Baygülgen yapmaktadır. Eğlencenin kralı olarak tanıdığımız bayülgen birden fazla programa imza atarak bu konuda ne kadar başarılı olduğunu kanıtlamıştır. Cumartesi akşamları canlı olarak star tv ekranlarında yayınlanan bu talk walk programına 18 nisan 2015 günü katılacak ünlü konukları alt kısımda bulabilirsiniz.

Okan Bayülgen’in konuklarıyla yaptığı keyifli muhabbet Pazar sabahının erken saatlerine kadar devam ediyor. Canlı yayın sürprizleriyle dolu olan Dada Dandinista’da, birbirinden ünlü konuklar, canlı sahne şovları, diziler-filmler-şarkılar-türküler ve çılgın yarışmalar var.

Okan Bayülgen’in meşhur “Medya Arkası”, sosyal medyada deprem etkisi yaratan “En Acıtıcı Bölüm”, konukların mazisini deşen “Geçmişini Silemezsin” ve daha bir dolu eğlence Dada Dandinista’da

dada-dandinista

Programın bu haftaki konukları;

‘Sebahat Ve Melahat’ filminden Seymen Aydın; ‘Seni Seviyorum Mükemmelsin Değiş’ oyunundan Adem Yılmaz; sevilen şarkıcılar Tuğba Yurt, Yasemin Mori, Ebru Polat; ‘Bu Tarz Benim’ yarışmasından Özlem Özden ve model Cansu Taşkın.

Yayın Günü : 18 Nisan Cumartesi

Yayın Saati : 23.15

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git