Dada Dandinista 10 Ocak 2015 Konukları

Eğlencenin kalbi Dada Dandinistan programında atmaya devam ediyor. Her cumartesi Star Tv ekranlarında canlı olarak yayınlanan Dada Dandinistan farklı konukları yanı sıra, sunuculuğunu yapan Okan Baygülgenin skeçleri ile geceye damgasını vuruyor. Havaların soğuması ile evde geçirdiğimiz zaman artacağından hafta sonu keyifli bir akşam geçirmek isteyenleri star tv ekranlarında yayınlanan Dada Dandinistan programına bekliyoruz.

dada-dandinista

Her hafta farklı isimlerin konuk olduğu Dada Dandinistan programı 10 Ocak 2015 tarihinde de özel konukları ile güldürmeye devam edecek. Sizlerde bu hafta Dada Dandinistan programına kimlerin geleceğini merak ediyorsanız, misafir olacak isimleri alt kısımda ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.

Dada Dandinistan 10 Ocak 2015 Konukları Kimler ?

Fatih Ürek, Ceyhun Yılmaz, Lerzan Mutlu; “Kocamın Ailesi” dizisinden Gökhan Alkan; bu cuma günü vizyona girmiş olan “Bana Masal Anlatma” filmi oyuncuları Hande Doğandemir, Fatih Artman, Devrim Yakut, Cengiz Bozkurt, Sadi Celil Cengiz ve Burcu Biricik; “Bu Tarz Benim” programından Tuğce Ergişi, Aycan ve Nurcan Şencan; şarkıcı Soysal ve Cemal Kardeşler ve Mahşer-i Cümbüş ekibi.

9 Ocak 2015 tarihinde eklendi, 842 kez görüntülendi.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git