Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e Gülen cemaatinin Gönderdiği Mektup

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e Gülen cemaatinin Gönderdiği Mektup
4 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.783 kez okundu.

Fethullah Gülen’e en yakın isimler arasında yer alan Osman Şimşek twitter hesabından açıklama yaptı.Dolmabahçe’de yazar ve gazetecilerle buluşan Başbakan Erdoğan isim vermeden gülen cemaatinden Sn.Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e dershane ve atamalar konusunda ıslak imza  ile uzlaşı içeren bir mektubun geldiğini ve bu konuda Başbakan Sn.Erdoğan’ında bu konu hakkında bilgisi olduğu öğrenildi.

gulen

Osman Şimşek açıklaması ?

Şimşek, ”Bir dane-i hakikat bir harman yalanı yakar. Bakalım mektup ve hikayesi ortaya konunca “pazarlık” iftiracıları ne yapacaklar?!.” diye yazdı.

17 Aralık’ta başlayan operasyonun ardından, Fethullah Gülen’in Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e yazdığı mektubun içeriği, Gülen’in sohbetlerinin de paylaşıldığı Herkul.org sitesi tarafından yayınlandı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’e Gülen cemaatinin Gönderdiği Mektup içeriği

“Sayın Cumhurbaşkanımızın da tartışmaların büyümemesi ve milletimizin huzuru adına farklı kesimlerle görüşmeler yaptığı, binaenaleyh muhterem Hocamıza da bir elçi gönderip kendi düşüncelerini aktarmak ve buranın mülahazalarını öğrenmek istediği iletildi. 21 Aralık’ta gelip Hocaefendi’yle görüşen ve onun değerlendirmelerini not eden misafirimiz, yazılı bir metinle dönmenin çok daha faydalı olacağını söyleyince, muhterem Hocamız, medyada sözü edilen o mektubu yazıp verdi.”

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git