Çilek Kokusu Dizisi Konusu ve Oyuncuları

Çilek Kokusu Dizisi Konusu ve Oyuncuları
22 Haziran 2015 tarihinde eklendi, 1.867 kez okundu.

Star Tv ekranlarında Yaz Sezonunda başlayacak olan Çilek Kokusu dizisinin konusu ve oyuncu kadrosunun kesinleşmesi ile yayın tarihide belli oldu.

cilek-kokusu

Çilek Kokusu Dizisi Konusu ?

Aşk ve nefretin yer aldığı romantik komedi tarzında çekilen dizide, Aslı bir pastanede çalışmaktadır. Pasta siparişini götürürken, Burak’ın arabanının altından ezilmekten son anda kurtulur. Fakat pasta mahvolduğu için aslı oldukça kızgın bir şekilde ağzına geleni burağa söyler. Bunun üzerine Burak, aslıya pastanın parasını vermeye çalışır, aslı bu duruma çok sinirlenir ve pastaneye döner. Patronu durumu öğrenince aslıyı işten kovar. Burak ve Aslının ilerleyen günlerde aynı otelde çalışmaları aralarında başlayan duygusal bir bağı ortaya çıkarır.

Çilek Kokusu Dizisi Oyuncuları ?

    Aslı (Demet Özdemir), Burak (Yusuf Çim), Volkan (Mert Ekin Daymaz), Çağla (Kaya), Selda (Laçin Ceylan), Nihat (Mahir Günşıray), Elçin (Mine Tugay) , Sinan (Murat Başoğlu), Gonca (Zeynep Tuğçe Bayat),Erdem (Anıl Çelik), Eda(İdil Sivritepe), Barış (Utku Ateş), Emel (Uğur Demirpehlivan)

Yayın Günü: 24 Haziran Çarşamba
Yayın Saati: 20.30çilek kokusu oyuncuları, çilek kokusu dizisi ne zaman başlıyor, çilek kokusu dizisinde kimler rol alıcak ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git