Burcu Özberk Kimdir (Güneşin Kızları Nazlı)

Burcu Özberk Kimdir (Güneşin Kızları Nazlı)
2 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 2.483 kez okundu.

Yaz ayının gelmesi ile beraber ekranlardaki ilgiyle izlediğimiz birçok dizi sezon finaline girdi. Ekranlarda neredeyse izlenecek birşey kalmadığını düşünürken, kanallar yeni yaz sezonuna özel aşk ve romantik komedinin yer aldığı diziler ile izleyici ile buluştu.

burcu-ozbek (1)

Kanal D TV ekranlarında haziran ayında başlayan “Güneşin Kızları” dizisi ilk bölümü ile istenilenden fazla reyting almayı başardı. Dizinin başrollerinde Emre Kınay ve Evrim alasya gibi ünlü isimler yer almaktadır. Burcu Özberk dizide güneşin kızı huysuz ve annesini çok seven nazlı karakterine hayat vermektedir. Ağır abi hareketleri ve sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çeken Burcu Özberk’in merak edilmesindeki en büyük etken, show tv ekranlarında yayınlanan “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Huricihan Sultan karakterine hayat vermesidir.

Burcu Özberk Kimdir ?

Eskişehir doğumlu olan güzel oyuncu 25 yaşındadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünden mezun olduktan sonra, farklı tiyatro oyunlarında boy göstermiştir. Eğitimi devam ederken, Muhteşem Yüzyıl dizisinden gelen teklifi kabul ederek, oyunculuk alanında iyi bir dizi ile tanınmayı başarmıştır.

Boyu : 1.69
Kilosu : 63

ROL ALDIĞI DİZİLER

– Muhteşem YÜZYIL
– Güneşin Kızları

Burcu Özberk Resimleri

burcu-ozbek (1) burcu-ozbek (1)  burcu-ozbek (2)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git