Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kimdir

tugce-ergisi (1)

Yeni Sezon döneminde Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Bu Tarz Benim programı en çok bayanların ilgisini çekti. Hafta içi hergün saat 13:00 itibari ile yayınlanan programın sunuculunuğunu Öykü Serter yapmaktadır. 13 yarışmacının giyim tarzlarını konu alan programda juri üyelerinden en çok yıldızı almak isteyen yarışmacılar arasında Tuğçe Ergişi fiziği ve giyinimi ile büyülemektedir. Son zamanlarda gelen talepler üzerine Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kimdir sorularınızın cevaplarını alt kısımda bulabilirsiniz.

Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Kimdir

1989 istanbul doğumlu olan Ergişi şuanda 25 yaşındadır. Eğitim konusunda da başarılı olan güzel yarışmacı tiyatro bölümü mezunudur. Rengarenk giyinmeyi seven evli ve anne olmak isteyen güzel yarışmacı giyim ve aksesuar konusunda çok titiz. Evinde 4 adet gardrobu bulunan tuğçe önceki haftalarda Herşey Dahil programına konuk oldu.

 Twitter Adresi : https://twitter.com/TugceErgisii

 

Tuğçeden İlginç açıklamalar

Tuğçe Ergişi; “Annem ve babam ben 4 yaşımdayken ayrıldı. Aradan yıllar geçtikten sonra anneannem beni annemle tanıştırdı. O günden beri beraber yaşıyoruz. İnsanların annesiyle tanışma hikayesi olur mu? Benim var” dedi.

Tuğçe Ergişi’nin hayat hikayesi stüdyodaki herkesi gözyaşına boğdu. Tuğçe’yi dinlerken gözyaşlarına hakim olamayan Nur Yerlitaş, genç kızı teselli etmek için yanına çağırdı. Tuğçe’ye sarılan Nur Yerlitaş; “Ben annesiz kalmanın ne demek olduğunu iyi bilirim. Ben annemi kaybedince çok acı çektim. Senin annenin iyileşmesi için de elimden geleni yapacağım. İyi bir hastanede tedavi olması için elimden geleni yapacağıma söz veriyorum” dedi.

Bu Tarz Benim Tuğçe Ergişi Resimleri

 

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git