Bu Tarz Benim Ezgi Baytar kimdir ?

Show Tv ekranlarında hafta içi hergün saat : 15:45’te yayınlanan Bu Tarz benim yarışmacılarının giyim ve farklı tarzları ile juri üyelerinden yıldız toplama mücadelesi cumartesi akşamı yapılan eleme gecesinde jüri üyelerinin belirlediği kıyafetler ile büyük ödüle yaklaşmayı hedefleyen 13 kızdan biri olan Ezgi Bayraktarın güzelliği ve giyim konsuunda ki nin merak edenler ezginin biyografisi hakkında araştırmalarını hızlandırdı. Dahaö öceski haftalarda konuk juri üyeleri olarak Dilberay ve Mustafa Topaloğlunun’da yarışmaya katılması farklı bir eğlence ile cumartesi akşamınızı renklendirdi.

ezgi

Bu Tarz Benim Ezgi Baytar kimdir ?

Yarışmanın en iddalı isimlerinden biri olan Ezgi 31 yaşında ve bir çoçuk annesi olmasına karşın muhteşem fiziği ile göz kamaştırıyor. Ezgi Baytar, 1.72 metre boyunda ve 52 kilo ağırlığındadır.  Marmara Üniversitesi Çalışma Ekonomisinden mezun olan Ezgi Bayraktar, yarışmanın en iddalı isimleri arasında yer alıyor.

Yarışmacıların en iyi yıldızları juri üyelerinden toplamak için kendilerine özgü tarzlarını yaratma mücadelesini konu alan “Bu Tarz Benim” programı her hafta farklı kıyafetler ile karşınıza çıkmaya devam ediyor.

Bu Tarz Benim Ezgi Baytar Fotoğrafları

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git