Bu Tarz Benim Ayşenur Balcı Kimdir?

aysenur-balci (2)

Yeni yayın döneminde Show Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Bu Tarz Benim” programı iddalı kadrosu ve birbirinden güzel 13 yarışmacısıyla hafta içi hergün show tv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam ediyor. Sunuculuğunu Güzelliği ve başarısı ile tanıdığımız Öykü Serter’in yaptığı programın jüri üye kadrosuda oldukça başarılı bir ekipten oluşuyor  ; Nur Yerlitaş, Ivana Sert, Uğurkan Erez ve Kemal Doğulu jüri üyelerinin yanı sıra cumartesi akşamı yayınlan eleme gcesinde Dilberay, konuk jüri üyesi olarak izleyiciler ile buluşuyor. Son zamanlarda bu tür yarışmaların artması üzerine, kanalların kıyasıya mücadelesine “Bu Tarz Benim” de katıldı. Oldukça zorlu jüri üyelerinden geçer not almak hiçte kolay görünmüyor doğrusu.

En tarz ve güzel giyinimli kadın olmak için kıyasıya yarışacak olan 13 yarışmacının giyimleri konusunda yapılan hatalar ve doğrular bu programda yer alıyor. Keyifli bir şekilde tv başında zaman geçirmek isteyenlerin, ayrıca bu sene hangi kıyafetin daha fazla yakışacağını görebilecekleri güzel ve eğlenceli bir program.

Elemeler genelde cumartesi gecesi yapıldığı için, yarışmacılar jüri üyeleri tarafından belirlenen kıyafetler ile sahneye çıkıyor. Jüri üyeleri tarafından en az puanı alan yarışmacı ile arkadaşları tarafından en çok seçilen isim oy birliği ile yarışmaya ve hayallerine veda ediyor.

Farklı giyimi ve güzelliği ile son zamanlarda dikkatleri üzerine çeken Ayşenur Balcı’nın kim olduğu hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri sayfamızdan bulabilirsiniz.

23 Ağustos 1994 yılında istanbulda dünyaya gelmiş olan Ayşenur Balcı, güzelliği ve fiziği ile büyülemeye devam ediyor.

Ayşenur Balcı Fiziksel Özellikleri

Ayşenur Balcı Boyu : 1,72
Ayşenur Balcı Kilosu : 52
Ayşenur Balcı Bedeni : 36
Ayşenur Balcı Bel : 60
Ayşenur Balcı Göğüs : 80
Ayşenur Balcı Basen : 90
Ayşenur Balcı Saç Rengi : Sarı
Ayşenur Balcı Göz Rengi : Ela
Ayşenur Balcı Ten Rengi : Beyaz

Ayşenur Balcı Rol Aldığı Projeler

Bugün Ne Giysem / Tv Programı
Aynur Aydın / Klip
Moda Dergisi
Dergi Mankenliği / Samsun

Ayşenur Balcı Resimleri

Bu Tarz Benim Programı Ayşenur Balcı kimdir, nerede oturuyor,telefon ve iletişim bilgileri hakkında merak edilenler. Sevgilisi kim,ne iş yapıyor gibi soruların cevaplarını sayfamızdan bulabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git