Blogger Twitter Yazı Gösterme Eklentisi

Blogger Twitter Yazı Gösterme Eklentisi
29 Haziran 2013 tarihinde eklendi, 1.415 kez okundu.

blogger-twitte1r

Google’nin sunduğu ücretsiz blog sağlayacısı blogspot, farklı tasarımları ve google uyumu sayesinde birçok kişi tarafından kullanılan bir blog olarak sektör ve kişisel olarak kullanılmaktadır. Twitter paylaşımlarınızın blogunuzun çeşitli yerlerinde görülmesi için kullanılması gereken kodlardan bahsedelim biraz. Blogspot dışardan tema ve kod düzenleme seçeneği ile ücretsiz blogger tema piyasasının oluşmasında da etkili olmuştur. Yerleşim bölümünden kolayca tema işlevlerini kullanma seçeneği, blogspotun kullanan kişilerde artış olmasını sağlamıştır.

Blogger Sayfanızda Twitter paylaşımlarınızın görünmesi için yapmanız gerekenler

  • Yerleşim kısmında gelerek, sayfanızın istediğiniz yere Gadget Ekle seçeneğini tıkladıktan sonra, HTML/JavaScript’i Yapılandır bölümüne giriş yaptıktan sonra ;
  • Twitter Bölümünüzde Ayarlar kısmının en altında bulunan Bileşenler linkine tıklayınız ve Yeni Oluştur dedikten sonra boyu ve rengini bu kısımdan belirlediğinizde twitter size kod verecek bu kodu sitenizin 1 sıradaki bölüme koyduğunuz aktif olarak çalışacaktır.

Sayfamızdan Blogspot,Blogcu ve WordPress sayfalarınızda twitter paylaşımlarınızın nasıl görüleceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git