Beste Kökdemir Kimdir (Not Defteri Selin Soral)

Yeni Sezon dizilerin yayınlanması ile beraber, birçoğumuzun ilgisini çeken yeni oyuncuların gerçek hayatta yaşamları ve hangi dizilerde rol aldıklarını merak ediyor olabilirsiniz. Fox Tv ekranlarında yayınlanan Not Defteri dizisinin Selin Soralı’nın aslında gerçek hayatta kim olduğunu ve eğitim hayatını sizler için araştırdık.

beste1

The Naked Truth adlı dizinin yerli versiyonunda oynayan güzel oyuncunun, 2014 yılında Fox Ekranlarında yayınlanan Not Defteri dizisi ile daha çok hayran kitlesine ulaştığı bilinmektedir. 1993 yılında Sinopta doğan Beste’nin ailesi ticaret ile uğraşmaktadır. Kendinden küçük erkek kardeşi bulunmaktadır.
Haliç Üniversitesi Moda Tasarımını kazandıktan sonra istanbula yerleşen güzel oyuncunun hayalleri arasında hep oyunculuk yer almıştır. Ajanslara yaptığı başvurular sonrası ilk dizisi “Çıplak Gerçek” için teklif alarak ilk tecrübesini bu dizi ile kazanmıştır. Oyunculuk dışı dans ve resim ile ilgilenen Beste Kökdemir oldukça sempatik tavırları ile dikkatleri üzerine çekmiştir.
Beste Kökdemir sevgilisi kim, doğum tarihi,boyu ve kilosu yanı sıra, iletişim bilgileri hakkında bilgi bulunmamaktadır.

Beste Kökdemir Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git