Batuhan Aydar (Üsteğmen Deniz) Kimdir

Samanyolu Tv Ekranlarında Her perşembe akşamı yayınlanan Ötesiz İnsanlar dizisinin başrol oyuncularından biri olan olan Üsteğmen Deniz’in kim olduğunu merak ediyorsanız, sayfamızdan Ötesiz insanlar Deniz hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.Belkide yakışıklı oyuncuyu daha önceden hiçbirimiz tanımıyor olabiliriz, Samanyolu Tv ekranlarında yayınlanan Ötesiz insanlar dizisinde sempatik tavırları ile herkezin merak ettiği ve gerçek adının Batuhan olduğu, Üsteğmen Denizin Biyografisi hakkında paylaşımları sayfamızda bulabileceksiniz.

batuhan-aydar (4)

Batuhan Aydar (Üsteğmen Deniz) Kimdir

1989 Yılında Ankara’a Doğan Batuhan Aydar, Mavi gözleri ve kumral saçları ile genç kızların hayallerini süsleyen isimlerden olmayı başarmıştır.  1,75 cm uzunluğunda olan Oyuncunun 72 kilo olduğu bilinmektedir. Eğitimini açıköğretim kamu bölümünde tamamlamasına rağmen oyunculuk ile ilk deneyimi küçük yaşlarda izlenme rekorları kıran Arnavut kaldırımı klibinde küçük sevimli bir çoçuğu oynaması ile adını duyduğumuz oyuncu ilerleyen yıllarda dizi ve Reklam filmleri ile gündeme gelmeyi başarmıştır. O yılların en sevilen sanatçılarından biri olan Barış Manço’nun “Biz Batuhan ile erkek erkeğe sohbet edelim” sözlerinin halen kulaklarında olduğunu söyleyen Batuhan Aydar oldukça başarılı bir oyuncu olmayı başarmıştır.

Peki Ya Batuhan Aydar’a nasıl ulaşabilirsiniz. Twitter Hesabından ulaşmak için : twitter.com/AydarBatuhan adresini takip etmeniz veya mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Bazı arkadaşlar internet üzerinden telefon numarası ve sevgilisinin kim olduğu hakkında bilgi talebinde bulunmalarına rağmen,böyle gerçek bilginin bulunamayacağını birkez daha uyaralım. Yakışıklı oyuncunun hangi takımlı olduğunu merak ediyorsanız, alt kısımda yer alan Beşiktaş formasından anlayabilirsiniz.

Batuhan Aydar (Üsteğmen Deniz) Resimleri

Batuhan Aydar (Üsteğmen Deniz) Kimdir Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. zeynep alkan dedi ki:

    çok yakışıklısın…


Sayfa başına git