AÖL Sınav Sonuçları 2014

AÖL Sınav Sonuçları 2014
27 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.195 kez okundu.

Meb tarafından 2014 yılında gerçekleşen aöf sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı halen öğrenci adaylarının merak konusu, özellikle Eğitim alanında yapılan yeniliklerin sınav sonuçlarının açıklanmasında etkili olmaması ve uzun süre sınav sonuçlarının açıklanmaması öğrencilerin en çok şikayet ettikleri noktalar arasında yer alıyor. 4 –  5 Ocak 2014 tarihinde gerçekleşen Aöl sınav sonuçlarını sayfamızdan bulabilirsiniz.Aöl sınav souçlarının ne zaman açıklanacağı ve tam olarak çıkan sorularda yapılan yanlışlıklar hakkında ayrıntıları sayfamızdan takip edebilirsiniz. 4 – 5 Ocak 2014 tarihinde yapılan Aöl sınav sonuçları açıklandı mı ?

aol

22 gündür sınav sonuçlarını bekleyen adaylar, sınavlardan başarılı olup olmadıklarını merak etmektedirler. Meb sınav sonuçlarının açıklanmasından bu kadar neden geçikti halen mera konusu.

AÖL SINAV SONUÇLARI 2014 

Açık Öğretim Lisesi dersleri ortak, (zorunlu), alan ve seçmeli derslerden oluşmaktadır. Ortak dersler zorunluluğunun mutlaka kaldırılması gereken derslerdir. Zorunluluğun kalkması için ortak derslerin sınavında başarılması (geçilmesi) veya en az üç kez sınavına girilerek muaf olunması gerekmektedir. Muaf olunan dersin kredisi

kazanılmaz. Öğrenci isterse/ihtiyaç duyarsa muaf olunan dersi/dersleri tekrar seçebilir. Seçilen ders geçilir ise kredisi kazanılır, geçilemez ise dersin muafiyeti devam eder.
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git