Aöf Sınav Giriş Yerleri Belgesi 25 – 26 Ocak 2014

Aöf Sınav Giriş Yerleri Belgesi 25 – 26 Ocak 2014
22 Ocak 2014 tarihinde eklendi, 1.012 kez okundu.

Final sınavlarının 25 ve 26 ocak tarihinlerinde yapılacak olması ile beraber aöf öğrencileri Sınav giriş yerleri ve belgeleri hakkında bilgi aramaları üzerine Ocak ayının sonunda gerçekleşecek final sınavlarının yer ve belgelerini nerelerden temin edebileceklerini sayfamızda açıklamış bulunuyoruz. 2014 yılı Çoğu öğrencinin yarı yıl tatile girecek olması nedeniyle, herkez final sınavlarına giriş yapmaktadır. Bu durum Açık öğretim fakültelerinde de bu şekildedir. 25 – 26 Ocak Aöf Final sınav giriş yerlerinin açıklanması ile beraber sayfamızdan takip edebileceğiniz yeni bilgiler Aöf kısmından detaylı olarak verilecektir.

aof-girisbelgesi

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm/programlarında kayıtlı öğrencilerden, 2013-2014 öğretim yılı Güz Döneminde Vize sınavları 25-26 Ocak tarihinde yapılacak.

Aöf Sınav Giriş Yerleri Belgesini Nasıl Alabilirim ?

http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresine giriş yaptıktan sonra Tc.Kimlik numaranız sonrası aöf bürosundan aldığınız şifre ile giriş işlemlerini gerçekleştirerek sınav giriş kağıdınızı yazıcıdan tedarik edebiliyorsunuz. Ocak ayında en çok merak edilen, Aöf sınav giriş yerleri belgeleri posta ile gönderilemeyecektir, sadece internet üzerinden verilen şifre ile alınabilecektir. Aöf bürolarına başvuru yapmanız durumunda elden belge almanızda mümkündür.

En çok Sorulan Soru ?

  • İnternetten almış olduğum Sınava Giriş Belgesi’ni AÖF bürosuna onaylatmam gerekiyor mu?

Sınava Giriş Belgesi’ni AÖF bürolarına onaylatmanız gerekmemektedir.

2014 Ocak 25 ve 26 Ocak tarihlerinde gerçekleşecek Final sınavının giriş belgesini almak isteyen öğrencileri, Aöf sınav giriş yerleri belgesi sayfamızda yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git