AÖF Harçları Ne Zaman Yatırılacak 2014

AÖF Harçları Ne Zaman Yatırılacak 2014
3 Şubat 2014 tarihinde eklendi, 2.030 kez okundu.

Yeni bir döneme başlarken öğrencilerin en çok merak ettiği konular arasında 2.dönem aöf harçlarının hangi tarihte yatırılacağı olmuştur. Açıköğretim fakültesinde Okuyan öğrencilerin Aöf harçlarını yatırabilecekleri son tarih ve ayrıntılar eğitim sayfamızdan verilmiştir. 2014 aöf harçları için son gün ne zaman ?

aof-kayit-harc-ucretleri

Her dönemin başında kayıt yenileme giderleri için alınan harç ücretlerini Vakıfbank’a TC kimlik numaraları ve okudukları/kazandıkları bölümü belirterek yatıracaklardır. Önceki yıllarda çıkan haberler sonrası aöf harç ücretlerinin kalktığını düşünen adaylar neden halen harç ücreti ödediklerini merak etmektedirler. Harç ücreti iki kısımda alınıyordu, bunun düşük olanı kaldırıldı,yüksek olan harç ücreti ödeniyor.

Harç Ücreti Ne kadar ?

Ortalama olarak 205 Tl

Harç Ücreti Ne Zaman Yatırılacak ?

2013 ösys ile ilk defa açıköğretime yerleşenler 2-17 Eylül tarihleri arasında, dikey geçiş, lisans tamamlama, ikinci üniversite kaydı yapacaklar 30 Ekim – 25 Eylül tarihleri arasında, Güz döneminde kayıt yenileyecekler 16-27 eylül tarihleri arasında, bahar döneminde kayıt yenileyecekler 3-14 mart tarihleri arasında harç ücretlerini yatıracaklardır.

2014 aöf harç ücretleri ne zaman son, Harç ücret fiyatı ne kadar oldu ?

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git