Akıllı Teknolojiye Sahip Tente Modelleri

Akıllı Teknolojiye Sahip Tente Modelleri
14 Kasım 2016 tarihinde eklendi, 2.235 kez okundu.

Akıllı bir donanım, opsiyonel özellikler ve mekanik aksamlara sahip olan bu tente modeli, bünyesinde birçok özellik ve işlevsellik barındırmaktadır. Kullanım bakımından kolay, görünüm açısından şık, insanlara hizmeti bakımından oldukça memnuiyet kazandıran bir yapısı ile, fazlasıyla kullanışlıdır. Hemen hemen birçok alanda kullanılan ve teknolojik bir özelliği olan Tente Modeli, su geçirmez özelliği, otomatik kapatma özelliği gibi birçok özel yapıya ve içeriğe sahip olmaktadır. Bu nedenle, Akıllı Teknoloji Tente Modeli, beklentileri fazlasıyla karşılayan bir tente modeli konumunda yer almaktadır.

Hayatımızın birçok alanında tercih edilen tenteler kolay kullanımı ve mevsimsel avantajları nedeniyle uzun süre kullanım için ideal bir tasarıma sahiptir. Su geçirmez ve yıpranmaz kumaş seçeneği ile Sistem Tente konusunda güvenilir ve garantili hizmet anlayışı ile Teknolojik özellikler ile geliştirilen tente sistemleri konusunda çözüm ortağınız olmaktadır.

hayal

Akıllı Teknoloji Tente Modeli Özellikleri

Özellikleri sıralanacak olursa, her biri insan hayatında kolaylaştırıcı unsurları barındırmasıdır. Özellikle rüzgara dayanıklı bir yapısı, güneş ışığını hiçbir şekilde iletmeyen içeriği ve su sızdırmama özelliği bunlardan bir kaçını oluşturmaktadır. Tüm bunların yanısıra;

  • Kumaş özeliğinde alevi sürükleme uzun süre yanmasını sağlamayan bir yapı bulunmaktadır,
  • Yırtılmama ve solmama özelliği bulunur,
  • Renk seçenekleri ve desen seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan biri üç boyutlu doku ya da düz desenlerdir.
  • Rüzgar ve Güneş sensörlerine sahiptir.
  • Led aydınlatma bulunur ve düşük enerji tüketir.
  • Tavanın rahatlıkla açılıp kapanabilmesini sağlayan bir motoru bulunmaktadır. Bu motor uzaktan kumanda ya da duvar tipi tuş ile açılıp kapanabilmektedir.
  • Ray kanalların içerisinde, kumaşın çift yönlü hareket edebilmesini sağlayan, tekerlik sistemi bulunmaktadır.
  • Ayrıca rüzgarın sızmasını önleyen bir yapı ve suyun tavan üzerinde bir birikinti yapmaması için özel kanalları bulunmaktadır.

Cafe,Restaurant ve otellerde kullanılmaya başlayan tenteler şık tasarımları ve 4 mevsim kullanım seçenekleri ile birçok kişinin son zamanlarda tercih ettiği ürünler arasında yer alıyor. Sistem tente modern teknolojiyi yakından takip ederek müşteri isteklerini hızlı bir şekilde yerine getirmeyi hedefleyerek tente sistemleri konusunda istanbul merkezli olmak üzere çeşitli illerde faaliyet gösteren en eski firmalar arasında yer almaktadır.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git