Akdeniz Üroloji Merkezi Randevu Alma

Akdeniz Üroloji Merkezi Randevu Alma
13 Mayıs 2013 tarihinde eklendi, 2.176 kez okundu.

akdeniz

2008 yılında Adana Seyhan ilçesinde kurulan hastane Her geçen gün hizmet kalitesini ve hizmet alanlarını artırarak gelişen kuruluşumuzda; poliklinik hizmetleri, ESWL (dışardan şok dalgaları ile böbrek taşı kırma), böbrek taş analizi, TRUS eşliğinde prostat iğne biyopsisi, ürolojik açık ve endoskopik cerrahiler, radyolojik ve nükleer görüntülemeler, biyokimyasal, mikrobiyolojik, parazitolojik, patolojik, genetik ve hormonal laboratuvar hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Birçok hastalığın çözümü olarak bu hastaneye talep çoğunlukta olduğu için Hastane 2013 yılında telefon ve internet üzerinden randevu alma seçeneği ile daha iyi bir hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Hastane Adı: Akdeniz Üroloji Merkezi
Telefon: (0322) 239 33 30
Faks: (0322) 247 35 44
Adres: Yurt Mahallesi Kurttepe Caddesi No: 20/A
İlçe: Seyhan
İl: Adana
Web Adres: www.akdenizurolojimerkezi.com

İnternetten randevu nasıl alınır

Öncelikle Merkezi Hastane Randevu sistemi linkine tıklıyorsunuz.Sayfaya giriş yaptıktan sonra sağ kısımdaki Kırmızı Buton renginde olan Randevu al segmesine tıkladığınızda karşınıza aşağıdaki bir bölüm gelecektir.

hastane-randevu-alma

Daha önceden bir üyeliğe sahip değilseniz Yukarda gördüğünüz gibi “Yeni Üye” Kısmına tıklayıp yeni üyelik alabilirsiniz.Aşağıdaki resimde de örnek olarak gösterdim.

hastane-randevu-alma1

Sarı (*) ile belirtilmiş olan yerler zorunlu olarak doldurulması gerekmektedir.Şifrelerinizi oluştururken ard arda gelmeyen rakamları tercih edebilirsiniz.Gereksiz yere 2 den fazla randevu alıp, gitmeyenlere yasal işleml uygulanmaktadır.

Kaynak ; http://www.kisiselblog.org/internetten-hastane-randevusu-nasil-alinir/

Harita üzerinden kolayca yolunuzu bulabilirsiniz.


Daha Büyük Görüntüle

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.


Sayfa başına git